Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek fel pár kg-ot...

Hogyan szedjek fel pár kg-ot kb 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
Ne kérdezzétek hogy mért akarok..csak tanácsot szeretnék,ennyi az egész!

2014. dec. 27. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sokat és mozogj keveset.
2014. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Zsíros ételek, esetleg zsíros kenyér,disznóhús, csirkeszárny


Cukros üdítők víz helyett is.


Cukor, csoki , édesség végtelen mennyiségben.


Sok fehér kenyér, és péksütemények.


Ezekkel jóval többet is fel lehet egy kilónál, válogass.

2014. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!
2014. dec. 27. 17:17
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Élj egészségtelenül. Sok sikert hozzá!
2014. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3. komizó nem kértem negatív hosszászólás,tartsd meg magadnak ink. ;)

Én nem egészségtelenül akarok élni,hanem felszedni 1-2 kg ot !

És akik lefogyni akarnak azok is egészségtelenül élnek,mert legtöbben koplalják magukat ;) Szvall ennyit erről

2014. dec. 27. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
És miért nem kérdezhetjük hogy miért akarod? Engem érdekelne. :D
2014. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lötyögő hájacskát kell magadra szedni zsíros kaják zabálásával, hanem az egészséges testsúlyt kell elérni. Ha nem koplalsz, nem vagy alultáplált, és számodra az az egészséges testsúly, ami most van. Nem azért vagy vékonyka, mert sovány vagy, hanem, mert ilyen a testalkatod.
2014. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet vmi igazság beenne utolsó komizó,de mint már irtam NEM kioktatást kértem,HANEM tanácsot,ennyire nehéz felfogni...pl első két komizó felfogta.. xd
2014. dec. 28. 14:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Mintha hallottam volna valami amerikai (hisz kik mások csinálnának ilyet) versenyről ahol testépítők hány kg-t tudnak felhízni zsírban x idő alatt... Hát figyelj ha nagyon brutálul szeretnéd, akkor vegyél konkrétan tömegnövelő port és igyál annyit amennyit tudsz belőle 1 hét alatt mert azzal jól kiegészíted azt a zabálást amit otthon folytathatsz, hogy nagyon sok tészta, kenyér és persz kihagyhatatlan ugye a meki, mindenki látta a super size me című filmet ahol azthiszem a srác 2 hét alatt hízott 8 kg-t (kb). Egyél sok sósat, mert az fentartja a vizet. Visszatérve arra az amerikai versenyre, ott pl a nyertes állandóan sósat evett még konkrétan csak sót is és rá ivott vizet nem túl sokat amit aztán a szervezete benne tartotta. 1 hét alatt szerintem ha nagyon keményen kűzdesz akkor lehet sikerülni fog! Ja és ezalatt az egy hét alatt semmit se mozogj csak annyit amennyi szükséges!!!!


Ezek mellé igyál jó zsíros tejet, cukros üdítőket ÉS KERÜLD a koffeint mert az vízhajtó hatású és nem ér semmit a sós cuccos ha kávézgatsz!


Egyél napi minimum 6-szor és hidd el hogy hízni fogsz!


Sok sikert, írj majd hogy hogy alakul :D!

2014. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig edd magad jól tele, akkor jó ha alig bírsz felállni a székről. Én úgy hizlaltam fel magam amikor nagyon sovány voltam, hogy sok főzeléket ettem és mindig degeszre faltam magam. Itt vannak az ünnepek tömd meg magad jól finom töltött káposztával, süteményekkel. Repetázz sokat, és iktass be egy második ebédet. Reggelire tojás, ebédre valami főzelék, töltött káposzta, vagy hús, tízóraira egyél sok kenyeret, uzsonnára egyél megint az ebédből, vacsorára meg tortát egyél vagy süteményt amennyit bírsz. Nassolj pattogatott kukoricát az annyira nem egészségtelen. Ha jól csinálod rövid időn belül hízol 3-4 kilót is, esetleg 5-öt. Két hétig edd magad túl mindig, vagy ameddig el nem éred a kívánt súlyt, utána pedig ne növeld az adagot, ha nem akarsz hízni. Jó étvágyat! :)
2014. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!