Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hajléktalan nők mit raknak...

A hajléktalan nők mit raknak be ha megjön a menzeszük?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 15:45
 1/4 anonim válasza:
100%
az élet nagy kérdései...
2015. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
bele se merek gondolni:/
2015. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az éhezéstől, hidegtől, drogoktól, alkoholtól, betegségektől valószínűleg sokuknak nincs is meg, vagy legalábbis nem rendszeresen. Amikor az életfunkciók fenntartására megy el az energia, akkor a szaporodási funkciók (ezzel együtt a ciklus) háttérbe szorul.

Akinek meg van azt nem tudom én sem, de szerintem bármit, ami felszívja. Vattát, de az is lehet, hogy nem eldobható dolgot, régen a nagymamáink-dédnagyanyáink idejében sokan valami anyagot tömködtek az alsóneműbe és azt mosták rendszeresen.

2015. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes kérdéseken töprengsz a meleg szobában. Miközben rengetegen fagyoskodnak az útcákon a - fokokban. Sajnos hideg van, tél van és egy hajléktalannak az egész évben szörnyen nehéz megélnie de főleg a téli hideg az ami a legjobban kiprobálja őket. Nem kívánom senkinek hogy megélje mindazt amit ők átélnek. Mert ők is ugyanúgy emberek csak nem olyan szerencsések mint azok akiknek egy életen át mindenük megvan.
2015. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!