Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy még egy...

Miért van az, hogy még egy drogos hajléktalan is erösebb mint én?

Figyelt kérdés

Már nem azért,de hogy van az, hogy még egy évek óta heroinozó 20onpár éves hajléktalan is jobb kiállású-testalkatú, mint én? Azt hinné az ember, hogy le vannak fogyva csontsoványra, lévén, hogy a napi 5-6 ezer cucc (szipu+herka+cigi kombó) mellett nem nagyon ér rá enni.


ennyit számit a genetika, meg a testalkat...engem rémisztgetnek, hogy sápadt vagyok, mert ritkán ér a nap és nem mozgok és szar kajákat eszem és vézna vagyok...bezzeg 5-6 év herka után a csöves srác még mindig vonzóbb mint én...


merthát a külső számit...és aki szépnek szüeltett...az elég jól járt...


de kajak amugy, láttam egy filmet és ott magyarázza a csöves srác junkie, hogy bement kirabolni egy videótékát, és le tudta ütni az eladó srácot, aki előtte ugyan eltörte a csövi ujját.


2012. dec. 11. 18:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mcEV60D5Jk8

Akkor most nézd meg ezt a filmet is! ;)

2012. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy erősebb-e nálad.


Amég nem mentetek ki ketten egy jó lapátolásra , csakányozásra vagy betonozásra, addig nem tudhatod. Esetleg szkander vagy egyébb ilyesmi "erőmérő". A leütéshez szerencse is elég vagy gyorsaság. Ráadásul a támadó -saját szándékát ismerve- mindig előnyben van.


Ne aggódj ilyen hülyeségeken! Amúgy ja: A genetika is sokat számít.

2012. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
a végállomást láttam...arról a csávorol beszélek amugy, aki benne van. nyivlán gondolom azért vele csinálták a filmet, mert a gyengébb egyedek hamar beszámithatatlanná váltak vagy feldobták a talpukat a szertől...ez a csávo meg jo adottságokkal született, ezért birta a cuccot.
2012. dec. 11. 18:33
 4/22 anonim ***** válasza:
Balázsról vagy Lacikáról?
2012. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
hát a balázs.
2012. dec. 11. 18:40
 6/22 A kérdező kommentje:
bár a másik gyerek is elég jo géneket örökölt mert az anyja elég szép lány lehetett, valakitöl meg a magasságát örökölte.
2012. dec. 11. 18:40
 7/22 anonim ***** válasza:
2012. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
vágom ezt is.
2012. dec. 11. 18:49
 9/22 anonim ***** válasza:
És szerinted még itt is olyan jól néz ki???Ha igen ,akkor ajánlok egy szódásszifon alja vastagságú szemüveget!!!
2012. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
férfias...
2012. dec. 11. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!