Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kivel szoktatok vásárolni?...

Kivel szoktatok vásárolni? Jobban szerettek egyedül vagy inkább barátnőkkel/baráttal/szülővel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
imádok egyedül:) én osztom be az időmet,nem kell másokra várnom,vagy mások helyett keresgélnem és véleményeznem sem...általában bármelyik boltba megyek be,5 másodperc elég ahhoz,hogy eldöntsem itt fogok találni magamnak valamit,vagy sem(már ha ruháról cipőről van szó):) és élelmiszerboltban is imádok vásárolni:) nagyon jó időtöltés.
2010. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy jó időtöltés ha van pénzed.

a kérdésre a válasz: barátnőimmel szeretek vásárolni, vagy talán anyukámmal :)

2010. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek egyedül, barátommal szeretnék, de ő nem bírja:D Anyával is jó, főleg azért, mert ha nincs nálam több pénz de valami megtetszik, akkor ki tud segíteni:D (17 vagyok). Barátnőimmel is jó, csak ha sokan vagyunk, akkor sokfele húzzuk egymást, és nem marad arra idő, amit egyenként szeretnénk.
2010. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát igen ha van pénz.Én a barátommal szoktam,kritikus,ha nem tetszik neki vagy nem jó valahol rajtam az a ruha megmondja,de ha az ellenkezője,azt is hangoztatja:)és türelme is van^^
2010. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen egyedül.

Anyukám szerint egy 2 ezer Ft-nál drágább cucc már nem éri meg, és ennek mindig hangot is ad.

A barátnőimmel nem igazán egyezik az ízlésünk.

A párom meg pofákat vág ha 2 percnél tovább időzök a nézegetésnél és ha valami jól áll akkor is csak max. rábólint...

2010. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én csakis egyedül.

anyámnak szinte minden tetszik, vele az a baj, h mindenre rámondja h ez milyen jól áll, de közbe undorító.

apámmal nemszoktam

barátom nembírja sokáig

barátnővel meg nemtom....nemazigazi.

2010. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőmmel kettesben szeretek, meg néha egyedül is, ha olyan a hangulatom:) 18/L
2010. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

barátom (nagyon jól bírja, ő is nézeget, keresget nekem ruhákat : "ezt próbáld fel, azt próbáld fel..")

anyukám (elég kevés ideig bírja, nem tud velem sokáig nézegetni, ő általában beül egy kávéra vhová amíg én nézegetek)

2010. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ja még nagyritkán apukámmal ( nézeget, járkál, igazából semleges, a végén kifizeti..) utána általában fagyizni megyünk, vagy sütizni :) ő ezt a részét szereti
2010. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyummal szoktam, bár kissé idegesítő hogy mindent órákig nézeget ha meg én nézek valamit akkor rámszól hogy "minek az neked?". Na meg neki minden drága ami 1000 ft fölött van. Alatta meg szinte semmi nincs már manapság.
2010. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!