Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyedül vagyok szemezünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedül vagyok szemezünk meg köszön, de ha barátnőkkel vagyok, akkor nem köszön csak bámul. Miért csinálja ezt? ennyire félénk lenne vagy mi baja van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ha haverokkal vagy nem mindenki köszön neked aki köszönni akar :D szóval akar neked köszönni csak úgy gondolja hogyy a barátnőid elveszik a figyelmedet és rá már nem tudsz figyelni. szerintem
2009. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele... általában csak akkor köszönök a személynek, ha egyedül van, és rám figyel.
2009. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan mit vársz nem a barátnőid érdeklik hanem te , mondjuk köszönni köszönhetne , de hogy nem fog leállni veled beszélgetni arra biztosra mennék.
2009. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!