Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy javíthatnék a megjelenése...

Hogy javíthatnék a megjelenésemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves lány vagyok, és kezdem unni, hogy a környezetem csak ezért bír, mert szerintük jó a humor érzékem, és, ha kell napi 24 órában képes vagyok pofázni gyakorlatilag bármiről, miről alapszíntő ismeretekkel rendelkezem... Szóval az egész népszerűségem, és társadalmi életem a személyiségemre épül, ami nagyon jó, és pozitív, de nem elég...Mivel, a külső adottságaim nem túl "kecsegtetőek", egyszóval ronda vagyok, mint egy inszomniás pávián, sok ember, aki nem ismer egyből bevág a "nyomi klikkbe", mikor először találkozunk... Na, ezt a kellemetlen szituációt kéne megelőzni. Na, mielőtt még nekiörülnél, hogy vége az untatásodnak, nem a tipikus "2 kiló sminkkel, és 5 liter sör után senki se ronda" tanácsokat várom, hanem leginkább a kisugárzásom javítására vonatkozókat. De elfogadok smink és frizura tippeket is (vállam alá érő barna hajam van "klasszikus" frufruval).

Előre is köszi! :) Megy a zöld kezecske! :)



2015. jan. 2. 21:17
 1/3 anonim válasza:
51%
Látatlanban nehéz tippeket adni.
2015. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez sokszor fordítva van, úgy értem az én kisugárzásom, megjelenésem alapján általában a menőkhöz sorolnak. Nekem nincsen kiforrott álláspontom, én a két véglet közé sorolom magam, mert ugyan a menőkkel vagyok jóban, mégsem járok el velük bulizni.

Bocsánat, tehát a kérdésedre visszatérve, talán az öltözködésedet illetően, a színhasználatba vihetnél egy aprócska változást. A smink használata természetesen nem kötelező, de el sem tudod képzelni hogy egy cseppnyi szempillaspirál milyen szinten megváltoztathatja a tekinteted. Aztán itt vannak az abszolút klisék avagy ámbár örök érvényű törtvények hogy mosolyogj sokat, próbálj magabiztosabban lépkedni.

Viszont, 15 éves vagy, még sokat fogsz változni, fejlődni, tehát semmiképpen sem aggódnék a helyedben.

Most mondanám, hogy remélem segítettem, de tudom hogy semmiféle értelmes választ nem tudtam produkálni, amiért elnézést kérek.

Na de további sok sikert, és kíváncsi vagyok a többi ember válaszára.

16L

2015. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, már így szövegről überszimpatikus vagyok, nagyon intelligensnek tűnsz :33333

Na, az én tanácsom is a szempillaspirál, esetleg szemhéjtus lenne, nagyon meg tud tőle változni a tekinteted, én is pár hete kezdtem használni, és sokan megdicsérték hogy milyen jól áll.

Vagy szortírozz a ruháid közt, nézd meg miből van sok és miből kéne beszerezni új darabokat, ha veszel egy új gatyát és 4 új felsőt azt már nagyon jól lehet kombinálni ékszerekkel, blézerekkel, pulcsikkal, stb. Én személy szerint pulcsiőrült vagyok, télen imádom a kötötteket.:3

Remélem, valamelyik a hasznodra válik! ^^14L

2015. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!