Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel az alakkal...

Mit kezdjek ezzel az alakkal kapcsolatos problémával?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, de elől a hónom alatt gyűrődik a bőröm amikor a testem mellé rakom a karom, mintha sok lenne ott a zsírfelesleg. Szerintem elég vékony vagyok, 172 cm-hez 53 kiló, fogyni nem akarok mert akkor csont és bőr lennék, de nem tudok olyan tornagyakorlatot ami ezen segítene, ha nem sikerült érthetően elmagyarázni küldök képet privátban. Légyszi adjatok tanácsokat, vagy írjátok le hogy ez mitől van. 15L

#hónalj #zsírfelesleg #előnytelen alak
2015. jan. 4. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h púposan állsz és előre lógatod a karodat? Ha teljesen kihúzod magad, vállak hátra, hát egyenes, akkor is ilyen?
2015. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy a súlyod elvileg jó SEMMIT nem jelent. Azert ilyen mert semmi izmod viszont egy kicsit zsiros vagy. Eltüntetni gyakorlatokkal nem lehet
2015. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: szerintem jó a testtartásom, de ha jobban kihúzom magam sem segít :( , csak akkor nem látszik ha abnormálisan hátrafeszítem a vállaimat.

Második válaszolónak: igazad van mert tényleg semmi izmom nincs, nem szoktam sportolni és nem vagyok edzet, de akkor mi segítene, ha izmosodnék vagy edzenék (olyan mértékben ami egy lánynak jól áll) akkor szerinted eltűnne?

2015. jan. 5. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,izmosodj.

Vekony kiscsajoból sose leszel nőietlenül izmos szteroidok nelkul ettol nefelj.

2015. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tippet :) , végülis nem árt meg egz kis torna.
2015. jan. 6. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!