Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az itthoni...

Miért van az, hogy az itthoni tükrökben szebbnek látom magam, mint máshol?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 15:15
 1/10 anonim válasza:
100%
Ez egy jó kérdés. én is mikor elkészülök, belenézek a tükörbe, és minden oké.... aztán beérek a suliba, bemegyek a mosdóba, ott már teljesen máshogy látom magam.. ez egy szar dolog... :S
2010. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez van, de a fényképek még rosszabbak, ha látok magamról egy képet legszívesebben elásnám magam, pedig a tükörben egész jól nézek ki.
2010. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szia! Nálam is ugyan ez volt, de aztán rájöttem, h azért látom magamat szebbnek otthon, mert képes vagyok elfogadni magamat.
2010. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Számíthatnak a fényviszonyok is, mikor télen sötétben kelek és lámpafénynél csinálom a sminkem és úgy nézem, hogy jó, az később napfényben, pl. teljesen máshogy néz ki...
2010. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is detto,azzal a különbséggel hogy nálunk több tükör is van és csak 1 van amiben szépnek érzem magam.Vagy ha házon kívül vagyok ott is sokkoló a látvány és az önbizalmam nullára ugrik,ezért szoktam vinni magammal egy zsebtükröt amiben még elfogadhatónak érzem magam.Igen az elöző válaszadónak igaza van a fényviszonyok sokat számítanak és nem egyforma fényvisszaverő képeséggel rendelkezik,nem mindegy hogy milyen technikával van megcsiszolva.
2010. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel! A múltkor az történt velem, hogy a barátoméknál voltunk és azt néztem a tükrükben, hogy milyen jól lement rólam az úszógumi, az itthoni tükörben pedig bálna voltam. Aztán megkérdeztem a pasim, hogy olyan vagyok-e mint a tükörben, erre ő azt mondta: Az itthoni tükrök mind kövérítenek...na, ekkor lettem igazán 'bódog' :DDDD
2010. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez azért van mert más a lámpa :'D

Nekem is otthon olyan sárgás,és tök jónak tűnök mikor elindulok...

Suliba meg,mint a halál xD

2010. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
bizony, a fények a hibásak :)
2010. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehet, hogy más helyen torzít a tükör, valahol nem egyenletesen sima. Velem is ez van, itthon tök jó minden, suliba már elég gáz :S De hát ez van..
2010. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem is a fények tehetnek mindenrő és ennek nincs semmilyen kifogás szaga XD
2010. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!