Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítót szeretnék! Pontosan...

Fültágítót szeretnék! Pontosan hogyan működik ez?

Figyelt kérdés
Szóval.. több embert kérdeztem már, hogy hogyan tágította ki a fülét, és a helyzet az, hogy hallottam én már mindent, és kicsit megzavarodtam. Kb 10 mm-est szeretnék, szúrva van már a fülem, tehát már csak tágítanom kéne.. Hány mm-es fültágító a legkisebb amit lehet kapni? Mivel kezdjem el tágítani? Help lécci. 16/L

2015. jan. 7. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem, hogy kb mennyibe kerülnek a fültágítók?
2015. jan. 7. 21:28
 2/5 anonim válasza:

Én régen tágítottam a fülemet, nekem annyi volt, hogy uncsitesóm kiszúrta, raktam bele bizsu fülbevalót, aztán azzal vártam kb. 1 hónapot utána magamnak tágítgattam tollheggyel, meg mindig épp ami belement, volt hogy vágtam tollnak a hüvely részéből darabokat, majd mikor tovább akartam tágítani, akkor kevés szigetelőszalaggal körberagasztottam, mindig fokozatosan mentem feljebb.

Egyébként ha elmész egy piercingeshez, akárhova ott elmondják mi mennyibe kerülne kb...


De én nem ajánlanám, meg fogod bánni, mint én is. :D Fiatalon sok minden megtetszik, amit később nem is fogsz érteni, hogy mi tetszett benne... Szerintem jól gondold meg, hogy tényleg akarod-e, bár 10mm még nem olyan nagy, nekem is csak 14 volt, de már pár éve kivettem még mindig van egy kis lyuk a fülembe csak lusta vagyok elmenni dokihoz vele, azt se tudom pontosan hova kéne. :D De mindegy, szerintem hülyeség amúgy, te is jobban járnál, ha hagynád. ;)

2015. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kell valami amit megbánhatok.:D stílusomba beleillik, egyszerűen kell. :D aztán max megbánom, és max várok míg összeforr..

amúgy doki meg összevarrná nem? szóval szerintem sebészetre mennék ha a helyedben lennék, vagy vmi ilyesmi o.O :D

2015. jan. 9. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Én anno piercingekkel kezdtem, ezekből is van több méret.

Nincs olyan, hogy legkisebb fültágító, mm-ként vannak számozva.

A legjobb, ha veszel egy fültágító csigát, vagy tüskét és azzal haladsz szépen megfontoltan előre, és nem lesz semmi baja a fülednek. Nem szabad siettetni, mert akkor még lassabban fogsz haladni a célod felé, mivel állandóan begyullad és stb.

2015. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elsőre fogpiszkálót. de úgy hogy celluxxal csavard körbe. szerveset ne rakj a füledbe. majd mehet rá egyre több cellux. maaajd föltisztítónak a műanyag része. tollbetét. ecsetek végei. ilyesmik. ezekkel ha sokminden van otthon 5 mm ig is elmehetsz anélkül h költenél rá :D
2015. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!