Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc és legutáltabb...

Ki a kedvenc és legutáltabb magyar beauty gurud a youtubeon?

Figyelt kérdés
Miért? :)
2015. jan. 8. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kedvenc: breakfastatfruh

utált: -

Jó tippeket adott göndör hajhoz. :D

2015. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Kedvenc:Breakfastatfruh,FollowAnna

Én nem utálok senkit,de aki nem annyira szimparikus az talán Móni Szépségvilága

Azért szeretem őket mert nagyon aranyos és ügyes lányok és jó tippeket adnak nekem is :)

Azért nem olyan szimpi mert sokszor nagyon bunkó és flegma és még építőkritikát se fogad el :)

2015. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kedvenc:BreakfastatFruh,Lina és Panni, még kedveltek: Followanna, Aviana Rahl, Szicso Petra

Kevésbé kedvelt: Móni szépségvilága

2015. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Herczeg Hajnalkát kihagytam, pedig ő az abszolút kedvencem:)
2015. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Kedvenc: Móni Szépségvilága

Utált: Follow Anna

A Móni nagyon jófej és szókimondó

Az Anna meg álszent

2015. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

kedvenc: Ehsty :D ő volt az első YT guru akit láttam és nagyon imádom. olyan jó videói vannak sok-sok témában. most már nagyon profi lett (új kamera) de a régieket is szeretem és nagyon kedves, nem sablonos, sosem unalmas :)

Fruzsi, Anna

anti-kedvenc: Móni - nagyon ritkán jó videói vannak, de az ízlésünk nem talál, ahogy már mondták flegma, durva, nagyképű és felvágós. Beszélni nem tud, unalmas, altatónak pont megteszi :D

Herczeg Hajnalka - először baromira érdekesnek tűnt, aztán olyan elkényeztetett kis apucikislánya képet mutatott magáról, és lassan olyan idegesítővé vált az hogy folyton mosolygott, hogy nem néztem azóta se

2015. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3.vagyok.. Azóta elkezdtem nézni Mónit és nagyon megkedveltem. Szóval nálam nagyon nincs olyan akit nem kedvelnék.
2015. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Kedvenc: Follow Anna- ő számomra szimpatikus, mivel nagyon optimista, és kedves.

Kevésbé szimpatikus: Emci: nagyon idegesít, néha úgy csinál, mintha már 16 éves lenne, aztán meg elkezd "cukizni".

2015. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Kedvenc: egyertelmuen Fruzsi (Breakfastatfruh) mindamellett hogy gyonyoru szepen es valasztekosan tud beszelni.

Utalt: Moni szepsegvilaga, egyszeruen szamomra elegge nagykepu ahogy irtak az epito kritikat sem fogadja el, stilusa is borzaszto ;)

2015. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

én leszek az egyetlen, aki ezt írja, de.. :D


kedvenc: ehsstysmink, annyira jó a stílusa, laza, vicces, imádom a videóit. :D


nem szimpi: (nem mondom, hogy utált, mert nem) viszkok fruzsi. most kövezzetek meg, de eleinte bírtam őt, de aztán nekem valahogy annyira furcsa lett.. mindene a márkás, drága fajta, ezeket mutogatja (sminkek, parfümök, drága ruhák), olyan szintű rendeléseket ad le sokszor ilyen dresslink meg egyéb helyeken, hogy azta'.. és nem értem, hogy egy átlag egyetemistának, ahogy azt mondja magáról, hogy lehet ennyi pénze. a másik pedig, hogy a rajongói nagyrésze 11-12 éves (elég megnézni, hogy kik kommentelik az insta képeit), szóval tisztában kéne lennie azzal, hogy a 11 éves korosztálynak ne azt sugallja, hogy drága alapozót kell az arcukra kenni, meg hogy a hétköznapi smink szerves része is az alapozó, pirosító stb. kéne, hogy legyen, hiszen 1. még gyerekek, 2. az ő bőrük még kozmetikust igényel a kamaszkor elején, és 3., nem hiszem, hogy egy 11 évesnek pirosítót és bronzosítót kéne használnia, a napi alapozóról ne is beszéljünk... na mindegy, emiatt lesznek ilyen koravének a lányok, hogy 11-12 évesen úgy akarnak sminkelni, öltözködni, mint a 20 felettiek.

2015. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!