Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fültágítós...

Mi a véleményetek a fültágítós lányokról?

Figyelt kérdés
van olyan aki ettől pl undorodik? ne óriási fültágítóra gondoljatok, csak pár mm-esre, max 10mm-est szeretnék. Nektek mi a véleményetek erről?

2015. jan. 8. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki undorodik tőle. De kit érdekelnek mások? Neked legyen jó. A max 10-es még úgyis összeforr. Fiú vagyok, nekem 8-as van, hat éve. Ha másnak nem tetszik nem érdekel. Stílusomba beletartozik. Negatívan tapasztalatom még nem volt vele. Bár úgyse erről híres a magyarság, hogy szemtől-szembe. Mehet a játék :D
2015. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Pl minden srác akit ismerek undorodik a fültágítótól, meg is értem, szerintem is nagyon ronda. Elég hülye egy divat.
2015. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 nem divatnak mondanám, általában beletartozik az adott ember stílusába.
2015. jan. 8. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen kis vackokat nevezitek fültágítónak? Ez mégis miképp módosítaná a külsőt? A fültágítás lényege a tágítás nem az, hogy megállok a cuki 10-esnél, mert az még összeforr.. Naná, hogy az ilyenek miatt lett divat ebből az egészből.
2015. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont nekem hiába hozza fel bárki a divatozást, amikor már 2001be piercingem volt, amivel még akkor az emberek 90%a a sátán fiának gondolt. Mindenki addig tágítja amíg úgy érzi, hogy jólesik. Nekem nem azért 8as mert az cuki :D Hanem mert tovább nem akarom. Nekem alapjáraton is nagy a fülcimpám. Ha ezt még tovább tágítanám úgy néznék ki mint dumbó. De nekem a tágító kell a stílusomhoz, és nem az a lényeg, hogy mekkora, hanem kultúrált körülmények között maradjak. És ezt nevezik stílusnak.
2015. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze bármit bele lehet magyarázni.. Rohadt nagy stílus. Na mindegy nem szeretnék kötekedni, tisztában vagyok azzal, hogy az emberek látásmódja eltérő.
2015. jan. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyaltalán nem tetszik, főleg nem lányokon...
2015. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy,hogy fiún vagy lányon van. Ha túl nagy,akkor gusztustalan, főleg ha egyszer majd kiveszi. Ha meg csak 10 mm-es,akkor meg mi értelme? Ha fedi az egészet,ennyi erővel sima fülbevaló is lehet. Ha nem feltűnő,nem zavar. Ha nagy,akkor ocsmány.. nem csak lányokon.
2015. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 45mm-es füleim vannak, és nem igazán érdekel, hogy kinek tetszik és kinek nem... én sem állok le mások stílusát, vagy kinézetét minősíteni, és ezt én is elvárnám másoktól (de sajnos ez nem sok mindenkinek megy).


21/L

2015. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!