Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk! Mit gondoltok a fültágít...

Fiúk! Mit gondoltok a fültágítós lányokról? Lányok! És ti hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Röviden és tömören: undorító
2013. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egyáltalán nem tetszik, se fiún, se lányon. Ha valaki csináltat magának, nem zavar, főleg hogyha kicsi, de én sosem rakatnék be, az biztos. Ha túlságosan meg lesz nyújtva a szövet, és egy idő után majd meg akar szabadulni az ékszertől az illető, akkor van gáz. Mert a fülcimpa nem ilyen rugalmas, csak műteni, vagy megszokni lehet az állig lógó fülcimpát. Arról nem is beszélve, hogy az életben sok helyen hátrányokhoz vezethet, pl. egy állásinterjún. Ha normális munkára jelentkezik valaki, akkor általában nagyon odafigyelnek a külsőre, ápoltságra is. Szóval szerintem semmi értelme, de nem zavar ha valakinek van.

14/L

2013. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem tetszik, nem zavar, de ez az én szememben negatívum. (Ellenben szeretem, ha valami pici fülbevalója van a lánynak.:) )
2013. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a fültágító MINDENKIN undorító.
2013. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom kifejezni,hogy mennyire undorítónak,igénytelennek,gusztustalannak tartom. Nem tudom miért,de már az első fülltágítós 'találkozásomnál'rosszul voltam tőle,mikor ilyen nagyon nagy meg mára gyomrom is felfordul. Fogalmam nincs miért van rám ilyen hatással,de taszít.


Ami még pici az oké,nem látom annyira,de amin már a fél karom átfér...

16l

2013. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem tetszik.
2013. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök jó...:D Olyan nagyon nagyot mondjuk én se vállalnék be, max 1 cm. :)

Az, meg ha valaki megunja és nem nő be a lyuk, legyen az ő problémája, ne a tietek.

2013. márc. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nem tetszik se fiún, se lányon. De muszáj elviselni ugye...
2013. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Egy szó: FÚÚÚÚJJJJ!!!!
2013. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nagyon tetszik lányon a fültágító :)) nekemis van 12miliméteres de 20 ig kitágítom :) szerintem szép a fültágító :)és most lehet lepontozni xd 16/F
2013. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!