Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon vastag a szemöldököm,...

Nagyon vastag a szemöldököm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Örököltem. Voltam kozmetikusnál aki kiszedte, de én így is vastagnak éreztem, de azt mondta, hogy ennyit hagyni kell. Mit csináljak vele, hogy ne legyen ilyen vastag? Kiszedni nem merem mert félek, hogy elszúrom, vagy hogy olyan vékony lesz, hogy nem illik az arcomhoz.

2015. jan. 10. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Menj el egy olyan kozmetikushoz, aki olyanra csinálja, ahogyan neked tetszik. Az enyém mindig megkérdezi hogy kell - e vékonyabbra. Tanácsot persze adhat, de ne ő döntse el hogy neked mi a szép.
2015. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedje ki az anyukád, vagy barátnőd, aki ért hozzá.
2015. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Linkelj képet sajátodról vagy vmi hírességről akinek olyan mint a tied mert így nem lehet véleményt mondani :)
2015. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj másik kozmetikushoz aki olyanra kiszedi amilyenre te szeretnéd...
2015. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
linkelni nem tudok most de kb olyan mint cara delevingne szemöldöke
2015. jan. 10. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!