Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valamilyen módon fogyni...

Lehet valamilyen módon fogyni az izmos vádliból?

Figyelt kérdés

A problémám nem kifejezetten az hogy vastag a vádlim, hanem a formája nem tetszik, pedig nincs rajta zsír, sportolástól izmos. Hogyha lábujjhegyre állok vagy magassarkút veszek, rögtön a sarkam fölött már látszik egy izomcsík,a felső részén meg még vastagabb, az átmenet nem egy hajlékony vonal

hanem olyan mintha a vádlim szögletes lenne. Le lehetne valahogy "faragni" a sarok fölötti részből? Remélem érthetően írtam, a válaszokat előre is köszönöm. :)



2015. jan. 10. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az izmot farigcsálni. A tapadás genetikafüggő, és olyan is marad, amilyen.
2015. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zsírból lehet fogyni, izomból nem. Az első jól mondja az izmok tapadásán nem lehet változtatni, az olyan marad.

Az izmos vádli egyébként nagyon szép.

2015. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Én megértelek kérdező, szerintem sem szép. Max akkor tűnne el -talán- ha híznál, szóval ez van.
2015. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet semmilyen testreszt fogyasztani.


Rakjal kepet mert egy izmos noi lab nem nagyon lehet csunya.

2015. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Képet légy szíves, így semmit nem lehet mondani.
2015. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek fitneszmodellek labai, 6-os. Raadasul befeszitve es bedurrantva,jo fenyben.

Igencsak ketlem hogy a kerdező egyaltalan megközeliti ezt a szintet.

2015. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: nyáron rendszeresen látok ilyeneket. Lehet hogy ezek konkrétan fitnesszmodellek, nem tudom; bár a baloldalinak akkora combja van mint nagyanyámnak. De simán van ilyen az "utca emberének" is.
2015. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!