Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha utálom...

Mit csináljak, ha utálom magam, fogyni szeretnék, de valamilyen módon "szeretem" hogy nem vagyok nagyon vékony?

Figyelt kérdés
160centi 68kg. L
2014. jún. 19. 11:53
 1/7 Molli11 válasza:
Én is husibb vagyok egy kicsit a kelleténél :) szerintem ha fogyni szeretnél akkor a legfontosabb e testmozgás, mert hiába éhezteti magát valaki ha nem mozog. éhezni amúgy sem kell mindössze nem szabad mindent össze enni ami épp eszünkbe jut hanem csak mértékkel. amúgy a nagyon soványság sem szép, és nem azért mert én nem vagyok az hanem mert amúgy sem
2014. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogyózz, de ne legyél nagyon vékony, ilyen egyszerű.
2014. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ne gebére fogyj, hanem normális alkatra, a fogyás lassú, látni fogod mi az a pont, amikor okés vagy magadnak, onnan átállsz súlytartóra. Ennyi.
2014. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szard le, így sosem leszel boldog, hidd el. Én is sokáig így voltam aztán egyszercsak elkezdtem sportolni,le is fogytam aztán megálltam vele és visszaszedtem mindent...és most? kicsit nagyobb darab vagyok na és aztán? :) van akinek ez tetszik, barátomat sem zavarja,sőt tetszik neki. Nem kell, hogy mindenkinek tetszen,de milyen csunya már ha valaki olyan nagyon vékony,legalább nőiesebb a formám :)
2014. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, és egészséges is vagy? Szerintem az se jó, ha valaki anorex felügyelő, és az sem ha valaki bálna. A kérdező már majdhogynem elhízott...
2014. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak, ha utálom magam, fogyni szeretnék, de valamilyen módon "szeretem" hogy nem vagyok nagyon vékony?"


Akkor menj pszichológushoz, mert káosz van a fejedben...

2014. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
# 5/6 -igen,egészséges vagyok,nemvagyok bálna azért
2014. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!