Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A baratnoim azzal cukkollnak...

A baratnoim azzal cukkollnak hogy kicsi a mellem, normalis hogy12evesen meg nem no olyan gyorsan a mellem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 07:21
 1/9 CptTomato válasza:

Nem gáz... az se gáz ha sosem nő meg.... ne aggódj ennyi idősen meg még belefér az ilyen gyermeteg csúfolkodás....

Csak bírd ki addig ameddig valaki/valami más lesz a középpontban.

2015. jan. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, lényegtelen, a barátnőid pedig éretlenek. Egyébként is sokaknak jön be inkább a kisebb. :)
2015. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, még nőni fog. Egyébként tényleg fura, de sok pai szeeti a kissebb mellet. Olyan tenyérben elférőt.
2015. jan. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14 éves koromig SEMMI mellem nem volt, utána kezdett nőni. Nyugodj meg, ráér még. A barátnőid szánalmasak.
2015. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem meg azzal cukkoltak, hogy már 13 éesen 75B-s mellem volt.

Sose lehetsz jó nekik. Ha lenne melled, az lenne a bajuk.

Hagyd őket figyelmen kívűl, én is azt tettem.

2015. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 évesen még gyerek vagy. Teljesen normális ha kicsi vagy nincs is melled... a barátnőid meg elég buták lehetnek ha ezzel cukkolnak.
2015. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nm gaz.biztos hamarosan elkezd noni.akinek tenyleg tetszel majd,azt nm zavarja,mert vgy tetszik neki,vgy nm nez le emiatt,hanem akarhogy vgy,szeret teged.
2015. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mindenki más korban érik be. Örülj neki, hogy van már. Másoknak ennyi se jut.
2015. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En 14 vok es egesz eddig semmit sem nott a mellem. Szoval at tudom erezni en is pont ebben a helyzetben voltam! Nekem anya vett a women's secretben egy olyan topot amiben van egy kis szivacs v mi.. Ha nincs mas ez is bejohet
2015. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!