Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis mellű, önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű, önbizalomhiányos lányok! Nem unjátok a buta kérdéseket?

Figyelt kérdés

Ahányszor feljövök fogad legalább egy "csak a nagy mell menő?", "kis mellűként van esélyem?" és stb kérdés...

Fogjátok fel, hogy nem mindenkinek a nagy jön be, másrészt meg sokadlagos szempont a mellméretetek...

(Olyan jó kérdésként leírni ezt, így nem pontoz le a sok Izomjóska...:D)



2015. jan. 10. 21:12
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
47%
Ez a kis farkú srácokra is igaz :) Azokból a kérdésekből is van egy jó pár sajnos :D
2015. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
68%
A különbség annyi hogy a kismellű lányokat dícsérik a kisfarkúakat meg kinevetik, kigúnyolják. És senkijük nem lesz soha
2015. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
Pár hónappal ezelőtt minden televolt magas-vékony kérdésekkel. Most a kis mellűek időszakát éljük. A következő szezon főszereplői kik lesznek? A nagy lábúak?
2015. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
úúú öcsém ebből mi lesz :) most méginkább folytatódni fog...
2015. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
37%
Nem unjuk. Van aki beéri a kicsivel ha épp nincs nagyobb, de azért mindenki nagyot szeretne ha választhatna.
2015. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
38%

#1: "Ez a kis farkú srácokra is igaz :) Azokból a kérdésekből is van egy jó pár sajnos :D"


És milyen jó is kiröhögni a kevésbé méretes szerszámmal rendelkezőket, mi? :( Meg pletykálni a barátnőknek, majd azokkal is kiröhögni őket stb.

2015. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Na, kezdődik, erről beszéltem :D Mégis honnan jön ez, hogy a kisfarkúakat kigúnyolják, és nem lesz senkijük? De most komolyan! Én 24 éves nő vagyok, de soha nem hallottam még ilyet, se barátnőtől, se egyik pasimtól se (kisfarkútól), hogy bármikor bármilyen problémájuk lett volna a mérettel.
2015. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
59%

De komolyan kíváncsi vagyok, kedves "kisfarkúak", hogy milyen lányokkal, nőkkel hozott össze a sors titeket eddig, hogy ennyire negatívan álltok a farkatok méretéhez!??


Bocsi az OFF-ért, de már tényleg idegesít ez a baromság.

2015. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
8-as ez engem is érdekelne. Meg egy csaj csak akkor tudja meg mekkora az alany farka hogyha odajut a sor, szóval ennyit erről. Mell alapján meg bárki eldöntheti, hogy akar-e ismerkedni vagy nem...
2015. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Inkább röhögjetek ti is, oszt' a gond letudva: [link]
2015. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!