Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a nő szép vagy...

Szerintetek ez a nő szép vagy csúnya vagy átlagos?

Figyelt kérdés

Mi tetszik, mi nem tetszik benne neked?

[link]

[link]


2015. jan. 11. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
széép : D L
2015. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szép:)
2015. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szép.

Szépek a fogai, gyönyörű a mosolya, olyan kedves arca van. Még így képen keresztül is látni, hogy van kisugárzása.

2015. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép. És ő természetesen is szép, amikor nincs "megcsinálva". Tetszik, hogy akkor is természetes, ha be van lőve a haja, ki van sminkelve, tetszik, hogy nincs feltöltött szája, műhaja, tetovált szemöldöke.
2015. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gyönyörű, és elsősorban azért, mert nincs benne semmi mű. Ráadásul nem csak szép, hanem szimpatikus is. :)
2015. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szép szerintem :D
2015. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
És nagyon tetszik hogy ő egy természetes szépség legalább is nincs agyonnra sminkelve
2015. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most nézem a Gossip Girl-t és már az első résztől kezdve nagyon nem szimpatikus nekem ő, olyan fura fejeket vág állandóan és nem is tudom... fura az egész nő. A szerephez nem is tartom elég szépnek. Úgy van beállítva mint valami bombanő, pedig külsőre szerintem tök átlagos, semmi extra. De lehet csak én látom ezt így akkor...
2015. jan. 11. 19:07
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik. A szemei csintalanok, mikor mosolyog :)


Azonban szerintem az első képen túl van sminkelve, s ez egy kicsit öregíti.


20/f

2015. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen átlagos.17/L
2015. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!