Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a nő szép vagy...

Szerintetek ez a nő szép vagy csúnya vagy átlagos?

Figyelt kérdés

Mi tetszik, mi nem tetszik benne neked?

[link]

[link]


2015. jan. 11. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Rákerestem IMDB-n és ha képek alapján pontozni kéne akkor nálam legalább 8/10, néhány képen simán 9/10-nek nézhető. Csak kíváncsiságból, nálad hol kezdődik a bombanő, vagy a nagyon szép nő? Küldenél képet? Jó privátba is :)
2015. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom de ilyen csajokbol jopar szaladgal Budapest utcain is

Semmi kulonleges csak a fodrasz&kozmetikus&sminkes&fogorvos jol dolgozott

2015. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Így van, ez egy tökátlagos pipi. Megállsz akármelyik körúton egy sarkon és percenként láthatsz ilyet.
2015. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem szimpatikusnak tűnik, nincs tele a botrányaival a média, elég természetes is, de nem látom szépnek. a haja gyönyörű és az alakja is bomba, de az arca eléggé koravén, és a vonásai sem tetszenek.
2015. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :D

Én is gyűlöltem a GG-ben és azóta már nem szimpi egyáltalán. Szerintem az alakja nagyon jó, de az arca fura meg nem túl szép.

Utáltam a karakterét, és ez sajnos rá is kihatott :D

2015. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Blake *-* Tipikusan olyan nő, aki nem kifejezetten szép (persze nem is csúnya), inkább olyan aranyos, az is a kisugárzása miatt. Főleg a szemei amikor mosolyog. Nekem minden képéről az ugrik be, hogy mennyire aranyos, pozitív személyiség lehet, ezért hát mégis tetszik, az egyik kedvenc sztárom. :D
2015. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja, és én a Gossip Girlben Blair Waldorfnál senkit sem tartok szebbnek és jobb karakternek, de azért Serenát is szeretem, nem értem hogy lehet utálni.
2015. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de nem is a típusom. Nagyon átlagos arca van. Akik szépnek találják, legtöbbször azért, mert ismerik egy sorozatból. Átlagos amcsi feje van, csak ez nem kövér, hanem vékony.
2015. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!