Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azok segítségét szeretném...

Azok segítségét szeretném kérni, akik jól ismerik a női parfümöket. Tudnátok valamit ajánlani ilyen elvárásokkal?

Figyelt kérdés
Olyan parfümöt keresek, amitől a nő ellenállhatatlan lesz. Olyat, amit ha a férfi megérez egy nőn, akkor nem tudja elfelejteni és minden porcikájával kívánja. Nem tinilányos, mindenem kiraktam, gejl illatot szeretnék, hanem egy fiatalos, de nőies, valamilyen édes illatot, ami nem tolakodó, inkább lágyan körbeleng, de tartósan érezhető. Nem igazán ismerem sajnos a parfümöket, ezért gondoltam, hogy a Ti segítségetek kérem. 21 éves vagyok.
2015. jan. 17. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan illat nincs ami minden férfinak tetszene. Lehet, hogy amit az egyik imádnivalónak gondol azt a másik büdösnek.
2015. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De biztosan van olyan, amit azért többnyire szeretnek.
2015. jan. 17. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, tehát korodbeli.

Egyből 2 parfüm jutott az eszembe:


Nina Ricci-La temptation

Antonio Banderas-Her Golden Secret


Persze a minőségért áldozni kell.


Amúgy nem lenne egyszerűbb, ha te magad választanád ki? Bármelyik parfüméria, DM, Rossmann, Müller, Douglas...?

2015. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beyonce-heat(piros parfümje)


Lancome parfümöket szagold meg,azok tényleg finomak!


Nőies még nagyon szerintem is a Nina Ricci


De tudod egy baj van a parfümökkel, hiába ajánljuk neked, mert mindenkinek a bőrén másként érződik.Tehát neked és a barátnődnek mondjuk ugyanolyan parfüme van,mégis olyan, mintha ő mást használna...

2015. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Christian Benton Pour Elle parfümjét ajánlom. Igaz, hogy lány vagyok, de mikor megéreztem az illatát, egyszerűen azt érzetem, hogy "Ú, ezt muszáj megvennem".

Szerintem pont illik az leírásodhoz.

2015. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!