Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a körmömmel?...

Mit tegyek a körmömmel? Alapjáraton nagyon vékony és ledobja a körömlakkot és a géllakkot is.

Figyelt kérdés

jelenleg műkörmöm van,de előtt már próbálkoztam sima köröm festéssel és géllakkal is,de mindkettőt ledobta a körmöm,egyedül a műköröm marad meg rajta.

Viszont nem szeretnék már műkörmöt,de szeretném festeni a körmöm.

Mit tegyek hogy megerősödjön a körmöm és ne legyen ilyen papírvékony? Sajnos a műköröm előtt már ilyen papírvékony volt a körmöm. :(


2015. jan. 17. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapjáraton egyél sok vitamint, néha esténként hidratáld a kezed a körömfelülettel és körömággyal együtt. (utóbbira vannak kifejezetten olajok, a legolcsóbb Lovely-stól a Crytal Nails-esen át bármi)


Nekem az volt a baj, hogy ha kikentem a körmöm, pár óra után már kopni kezdett. Ezért suliidőben minden este lemostam és újrakentem.

Ezt persze nem tolerálta a körmöm.


A műköröm segített, 4 hónapig volt kb műkörmöm. Utána leszedettem, mert hiányzott, hogy kikenjem. :D

Most figyelj oda, hogy amikor X időnként reszeli a körmösöd, ne reszelje túl !!


Nekem sokat javult a körmöm, és már 3-4 napot is simán kibír a körömlakk :)

2015. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!