Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
szóval,mivel magas vagyok(171-2)és ráadásul az a nagyon vékony testalkat(47-8kg),utálok fürdőruhába,vagy rövid gatyába lenni. de mivel a rövid nadrág nyáron elkerülhetetlen,nem tudok mit csinálni. viszont strandolni is utálok, de csak az alakom miatt...mit csináljak?

2015. jan. 17. 14:48
 1/6 anonim válasza:
Hordj halászgatyát vagy kicsit térd felé érő gatyát
2015. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Srác vagy vagy lány?

Ha lány vagy, akkor hordj szoknyát, ami kicsit a térded felett ér, A-vonalút, vagy ruhát. Én is mindig azt hordok, mert nőies.

Ha srác vagy, akkor csak azt tudom mondani, mint az első.

2015. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok. 13
2015. jan. 18. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem gond, szerintem hordhatsz majd nyáron rövidnadrágot. Nőknél ez még szerintem nem nagyon vékony alkat.
2015. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es az csunya egy lanynal, hogy hosszu, vekony kezei vannak es nagy a tenyere?? Gyulolom a testalkatom. Ugy ahogy vagyok!!
2015. jan. 23. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csúnya. Figyelj, tudom, hogy mit érzel, én sem vagyok megelégedve a testalkatommal, mert nagyon könnyen hízok, és hidd el, hogy az legalább olyan rossz, mint hogy nem tudsz hízni. Próbálok tenni ezellen, ezét muszáj figyelnem, hogy mit eszek, és sajnos nem ehetek sok mindent, például péksüteményeket, vagy édességet, mert meghízok től, pedig nagyon finomak. Régen nagyon sokan és sokáig csúfoltak a kinézetem miatt, de azóta már sokat fogytam.

Örülj neki, hogy neked ezzel nincs gondod. Egyél rendesen és mellette sportolj, és akkor minden rendben lesz. Ráadásul még csak 13 éves vagy, tehát még fogsz nőiesedni, és hidd el, nem olyan rossz, ha vékony az ember, én nagyon sokan adnék érte. Szerintem ezt később te is meg fogod látni. Tudom, nehéz most, mert attól, hogy én ezt mondom, nem fogod szebbnek látni magad, viszont próbáld meg meglátni benne a jót. Egyébkènt nem küldesz nekem egy képet? Persze arc nélkül.

Ha nem akarsz természtesen nem erőltetem.

Csak azért kérdezem, mert háth tudok neked mondani valami öltözködési tippet.

2015. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!