Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadjanak?

Mit tegyek, hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés
lány vagyok, tépett, vörös, emo fazonú hajjal, szinte csak feketében járok, van egy ajak pc-m, emiatt pedig sokan ijesztőnek tartanak és nem mernek velem beszélgetni, na meg amiatt is lenéznek, hogy nem Justin Biebert meg ilyeneket, hanem rock-ot, metált,emo-t, meg ilyesmit hallgatok. Eleve nehezen barátkozom, eléggé érzékeny is vagyok. És már komolyan elegem van... nem értem, mire jó az, hogy az öltözködés/ stílus alapján kirekesztenek. Van, aki hasonló cipőben jár, mint én? Esetleg tanácsokat tudnátok adni, hogyan értessem/fogadtassam el magam?

2015. jan. 18. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Hasonló emberekkel kellene barátkozni, lenni, az emberek zöme nem szereti a nagyon más embereket, ezért is van annyi sablonos kinézetű.
2015. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
legyél nyitott az emberek felé! Mutasd meg nekik hogy ne külső alapján ítéljenek.Beszélgess, nevess, vagy legyél vicces. tudom ilyen rocker "nemérdekelsemmi" emberektől nehéz kérni hogy legyenek kedvesek stb ,de talán kevesebben fognak félni, ha látják/megtapasztalják milyen vagy. (kedves vagy mások felé, vagy "jófej") Egyébként meg szerintem a többség metált hallgat nem pedig jb-t az a 13 éves kislányoknak való :'D
2015. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez igaz, csak tény, hogy ember van, aki ezt elfogadja, esetleg hasonló a stílusa és az érdeklődése is. :(
2015. jan. 18. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:

kirekesztenek? pedig a leírás alapján dögös lehetsz. és a zenei ízlésed is jó.

ne akard megértetni magad, majd ha felnőnek megértenek maguktól

2015. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért rekesztenek ki, mert bebeszéled magadnak, hogy te akkora nagy különc vagy. Kislány, én 13éves koromtól acélbetkóban jártam, és olyan metált hallgattam, amihez neked valószínűleg közöd sincs, mégsem rekesztettek ki-aki mégis negatív véleménnyel volt rólam, azt leszartam. Tanultam,csináltam a dolgom, az emberek szerettek.
2015. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Meli?
2015. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az emberek semmit nem fogadnak el ami más mint a megszokott divat. Nemtudom megmagyarázni, hogy miért baj sokaknak az, hogy ha valaki nem konformista divat majom, de sajnos ez van. Én elhallgatom az emo zenét de nem képviselem a stílust öltözküödéssel (pont emiatt). Szerintem is hasonló érdeklődési körűekkel kellene barátkoznod. Nekem nincs erre lehetőségem, remélem neked van. 18/F
2015. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kéne találj magadnak egy haveri kört,ahol hasonló stílusú emberek vannak! Én is ugyan ebben a cipőben járok,mindenki elítél,mert más vagyok...pedig az én véleményem szerint a különleges ember az aki tud,mer más lenni s mindig tisztelem azokat az embereket...Én is naponta kapok a fejemre,mikor kimegyek egy suicide silences pólóba szegecses karkötővel szegecses kesztyűvel lánccal stb. s mindenki úgy néz rám mint ha őrült lennék...s nagyon rosszul esik,de el kell fogadni,hogy az emberiség már csak ilyen,nem lehet megváltoztatni(sajnos)! De figyelj arra,hogy bármilyen hülyék az emberek,és bárhogy is elítélnek te mindig légy önmagad s ne vessz el te is,mint a többi ember! Te más vagy örülj neki,hogy így születtél! Meg kell találnod a saját haveri köröd ahol jol érzed magad s hasonló gondolkodasú,stilusú emberek vannak,nekem is van egy haveri köröm,akik úgy gondolkodnak,mint én s elfogadnak amilyen vagyok! Probáld leszarni a többi hülye embert,és légy boldog(Bár tudom,hogy ez nagyon nehéz,de probáld meg) Ne veszítsd el önmagad ez a lényeg!

13/Emoboy

2015. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!