Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom magam...

Fridyy kérdése:

Mit tegyek ha nem tudom magam csak azért elfogadni mert az egyik fogam kicsit hegyesebb azaz (vámpírfog)?

Figyelt kérdés
Akkor kezdődött ez az egész mikor kicsikét megkomolyodtam és többet törődtem magammal ! Minden mást eltudok fogadni de azt az egyet h egyik fogam hegyesebb azt mem mert idegesít a mosolyom:/ semmi más probléma nincs a fogaimmal csak az egyik vámpir fogam nemtetszik mert ugy gondolom h béna a mosolyom . ezert kicsit félek is mosolyogni nagykb idegenek előtt:/fogorvoshoz nem merek menni nagyon sokat jártam egy már nembirom azt a sok fájdalmat amit az csinált:/ nemtudom probalom raszedni magam de nem megy félek nagxon!:( segitsetek kérlek!!! Köszönöm előre a válaszokat ! :* :(
2015. jan. 19. 01:18
 1/6 anonim válasza:
Sajnos ezen nem segít az ima. Ha ennyire zavar, akkor előbb-utóbb el kell menned a dokihoz. Engem úgy el szoktak érzésteleníteni, hogy a gyökér kezelésből sem éreztem semmit.
2015. jan. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
fogorvos ki tudja pótolni töméssel,vagy koronával... ha van tb-d lehet megcsinálják 'ingyen'
2015. jan. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiszti helyett már rég elmehettél volna, kb 2 perc alatt megreszeli, nem is érzel semmit. Én is reszeltettem a szemfogamból.
2015. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb és értelmesebb megoldás lenne ha inkább elfogadnád s ha sikerült utána már nem fog zavarni.

Mindig ha eszedbe jut gondolj inkább másra vagy foglalkozz mással.

2015. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emberek, mi zavar titeket ebben? Szerintem kimondottan aranyos, és vonzó, nőnél is, férfinél is.
2015. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerinte kifejezetten vonzó ha egy nőnek hegyes szemfoga van. Nem tudom miért de tetszik.
2015. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!