Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fingó hangot ad a cipőm. Mit...

Fingó hangot ad a cipőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 000 Ft-os Nike cipőm van, de van vele egy kis gond. Amikor lépek benne és ugye a testsúlyomat ráhelyezem, akkor olyan furcsa hangot ad, mintha tiszta víz lenne és amiatt cuppogna, vagy mintha ilyen buborékos fóliát nyomkodna az ember, pedig teljesen száraz és tulajdonképpen újszerű állapotban van. Ezt a vásárláskor nem lehetett észrevenni, de most már mind a két cipő ilyen hangot ad. Nagyon hangos és kellemetlen, de ezt gondolom nem kell magyarázni.

Volt valakinek esetleg hasonló élménye? Mit lehet vele tenni?



#hang #divat #cipő #Nike #fingó hang
2015. jan. 19. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Add oda egy hajlektalannak
2015. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én bakancsomnak meg olyan hangja van, mintha egy rajzszög fúródott volna a talpába, és halk, de éles hangot ad (mint amikor nagyon gyengén összekoppantasz két fémdarabot). De engem nem zavar, sőt, tetszik is, sokszor nézem, felfigyel-e rá valaki. Mondjuk a cuppogás az már kellemetlen... Megpróbáltad kideríteni, melyik része adja a hangot?
2015. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, a sarkánál valahol.
2015. jan. 19. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Talpbetéttel is csinálja?
2015. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. jan. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!