Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudtok a netcasting...

Mit tudtok a netcasting modellügynökségről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 18:34
 1/6 anonim válasza:

szia!

Én modell vagyok, netcastingnál kezdtem másfél év alatt egy munkám volt 20000 forintért.. elég nevetséges.

Azóta átmentem egy másik ügynökséghez nem akarok neveket mondani, de most jöttem haza Párizsból, első utamként is kerestem és bíznak bennem, nemsokára megint utazok..

Szerintem ők mindenkinek megcsinálják a 100ezres portfóliót aztán felraknak INGYEN!!! (hű de jó neked) a honlapra..

Sajnálom hogy annak idején hozzájuk mentem, mert tényleg nincs ott semmi...

Ha újra kezdhetném csináltatnék képeket valahol, ahol látom hogy jók vannak ( nem a netcastigos szinte reklámanyagnak tűnő képek) szerződés nélkül majd bevinném a legjobb pesti ügynökségekhez..

Sok szerencsét!

17/L

2010. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ:)

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ha itt nem érdemes akkor hol lehet szép és igényes képeket csináltatni? melyik ügynökségnél és melyik fotóssal?

2010. márc. 21. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szar...de komolyan. Ha van benned valami akkor a jó ügynökségeknek küld el a képeidet és ők megkeresnek, ha tényleg látnak benned lehetőséget.
2010. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ha fotósok felől érdeklődsz akkor tudok segíteni pár névvel. Meg ügynökségekkel is. Pusztán jóindulatból, ingyen (tudod egyesek ezért is pénzt kérnek:(()
2010. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szia! az ügynökség és a fotós nevét megtudnád mondani előre is köszönöm :)
2010. máj. 10. 21:48
 6/6 A kérdező kommentje:
jah még annyi ha akarod e-mail be is elküldheted baba696@freemail.hu. köszi
2010. máj. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!