Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem illik hozzám ez a parfüm?...

Nem illik hozzám ez a parfüm? (19/F)

Figyelt kérdés
Nos van egy illat név szerint a Dior-Fahrenheit amit egyszerűen imádok és szeretnék is venni magamnak de mindenhol azt olvasom hogy csak egy bizonyos kor feletti,elegáns férfiaknak áll jól. Na én ennek pont az ellentéte vagyok, fiatal és sportos.Most akkor nagy kapufát lőnék vele ha én is ilyet használnék?

2015. jan. 21. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen de ez csak az én véleményem. vegyél inkább versace blue jeanst vagy versace man eau fraichet, vagy paco black xs-t vagy még a dolce pour homme
2015. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:(
2015. jan. 21. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
de persze ha tetszik és odáig vagy érte vedd meg ! :) (első voltam)
2015. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha az egyéniségedhez illik, ne hallgass a marketingfogásokra, hogy milyen ruházat, és milyen kor ideális. A Farenheit nagy klasszikus, és szerintem sok fiatal férfi is használja. 19 évesen, sportosan szerintem nyugodtan használhatod. Én Nő vagyok, nagyon szeretem az illatát, csak túladagolni nem szabad, akkor fullasztó, és kidőlnek mellőled. Mértékkel alkalmazva szerintem az egyik legjobb férfiparfüm.
2015. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!