Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehetne vastagabb a...

Mitől lehetne vastagabb a szám? Plasztikai műtéten kívül persze.

Figyelt kérdés
nagyon vékony,és kicsi szám van.nem tudtok valami házipraktikát vagy akármit hogy mivel tehetném vastagabbá??
2010. febr. 7. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
van olyan szájfény ami dúsítja az ajkakat
2010. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
max esztétikailag, rúzzsal pl.
2010. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Használj olyan szájfényt, amitől vastagabbnak látszik.
2010. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Üsd meg.
2010. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A mentától az ajkad allergiás reakciót vált ki amitől megduzzad az ajkad de elfog múlni nyugi :)
2010. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
előző voltam ja és még anynit hogy dúsító szájfénnyel csak fokozhatod ahatást 13/L
2010. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ja, akkor aztán hetekig szép duzzadt és lila lesz. Vakargasd meg a fogaiddal! Hülyén hangzik, de attól kicsit beduzzadnak, és szép pirosak lesznek.
2010. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Só :) egyél sok sos mogyit vagy csipszet

vagy ha felpuffasztanak, akkor vhogy kend a szádra. Euz is elmulik persze pár órán belül, ezh gondolom tapasztaladt is, csak így sose gondoltál rá :D harapdálni se kell:D

2010. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fogkefével dörzsölgesd:D Ezt egy ismerősöm mondta, nem próbáltam még :D
2010. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olyan ajakdúsító szérumot, aminek a használatával teltebbé válnak az ajkaid!


Én kétfélét vásároltam :

- Transformulas LipVolume (10ml)

- LipFusion XL (8.22g)


Ezeket tartósan kell használni, a kollagén termelést serkentik, ezáltal szép lassan dúsabbá válik az ajak. Kb. 1 hónapi tartós használat után lesz látható eredmény.

Nekem elég vékony szám volt, mostanra szép telt lett (kb. 1 éve használom a fenti két készítményt, mondjuk nem minden nap).


Sok más ajakdúsítót is árulnak, amelyekben többnyire fahéj kivonat van : ezek csak átmeneti ajakvastagodást okoznak (ha okoznak egyáltalán valamit), az sem látványos, mert a fahéj irritálja a bőrt...

Azt érzed, hogy bizsereg a szád széle tőle.

Szóval, ezeket hiába kenegeted hónapokig, tartós ajakvastagodást nem érhetsz el velük!!!

2010. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!