Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez most egy rossz vicc vagy...

Ez most egy rossz vicc vagy miert foglalkozik valaki ilyesmivel?

Figyelt kérdés

Baratnom is es en is az Avonbol szoktunk rendelni sminkcuccokat, parfumoket. Tegnap jott hozzam, es azt mondja nekem, hogy nekem miert van ilyen keves sminkcuccom?

Neki rengeteg van, mivel ha valami 200-300 ftba kerul valami rogton megveszi, mig en inkabb veszek 2.000ftert ruzst, es tudom, hogy jobb es tartosabb.

Igy vagyok a parfumokkel is. Tele van 3.000 ftos parfumokkel, mig nekem van 5 db, de azok olyan 7-8000 ftba kerulnek.


2015. jan. 23. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Én sem értem miért foglalkozol ezzel.
2015. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, nem baj ha különböztök.
2015. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az indokodat mondd el neki is!
2015. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekli hogy mennyi sminkcuccod van, semmi köze hozzá. Egyébként is ez nem verseny és olcsó húsnak híg a leve. Midnenből elég 1 amíg nem fogy ki, ha az minőségi.

De mindenesetre jó, ha bonyolultabb problémáid nincsenek.

2015. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Én is így vagyok, valaki veszi a hulladék kétezer forintos rúzsokat, én nem veszek húszezer alatt. Normálisak ezek?
2015. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

#3-nál a pont!

Valószínű nem ugyan úgy gondolkodtok. Ha ezt vázolod neki, hogy ugyan érted, hogy ő így gondolkodik, de te másképp és vannak rá indokaid is, ami miatt neked ez megfelel, akkor lehet ő is megérti, hogy neki is vannak indokai és nem kell a kettő egyezzen ilyenben, mégis barátok maradhattok.

2015. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak azt tudom mondani, hogy zsák a foltját... te pont ugyanazt csinálod. Szépen gondolkozzatok el magatokon - a másik helyett - és ne szóljatok bele egymás dolgába. Kölcsönösen.
2015. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miafaszvan? Két hülye egy pár?
2015. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátnőd is hülye hogy ezzel foglalkozik, meg te is. Habár te azért is mert azt hiszed az jobb ami drágább... de nem ezen múlik a minőség. Pl ha Avonból vásároltok ott minden béna minőségű vegyi anyagokkal telenyomott vacak. Mindegy mennyibe kerül.
2015. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
micsoda problémák vannak a hatodik bében
2015. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!