Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez igazi lehet vagy kamu?...

Ez igazi lehet vagy kamu? Vagy csak egy rossz vicc?

Figyelt kérdés

Egyszerű kérdés, de megragadott és nem találtam sok linket róla googlen. Vater szerint hülyeség, nem lehet kivitelezni, de olyan élethű a hirdetés.


[link]



#házépítés #befektetés #OSB lap #legóház #új építési szerkezet #nikicel
2015. jan. 3. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Fele igaz, fele marketing. Én azért nem lennék meglepődve, ha 1 év múlva kígyók-békák fészkelnének az OSB lapok közé, vagy egyszer csak levinné a ház oldalát egy erősebb széllökés.
2015. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
kutyaháznak vagy fatárolónak ideális! :-)
2015. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Igen kivitelezhető.

Magyarországon nincs hagyománya a könnyű szerkezetes házaknak, pedig minden szempontból optimálisabbak a téglaházaknál. Az USA-ban csak ilyen házak vannak.

2015. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk a többi hirdetése sem semmi:


"Használt étolajat max 50Ft-ért átveszem (zsírmentes).

Tiszta repce olajat kb 200 Forintért keresek/liter (ha több az sem gond, heti max 1-2 ezer liter)."


"Mátra v. hegyvidéki tóparti vízparti telket házat vennék Előny ha nincsenek szomszédok, nem szeretem a nagy nyüzsgést :)

Ár: 50 ezer Ft-tól..."


"Eladó 2 db 49 cellás hho hydrogen generator fogyasztás csökkentő. Mindkettő vadiúj! Akár 40% üzemanyag-megtakarítás!"


"Kínai állami tulajdonú cég területi vezetőket-képviselőket keres kereskedelmi területre.

Megyeszékhelyenként 1 max 2 fő. Illetve szomszéd országokból is várunk jelentkezőket."


Igazi gyöngyszem lehet, megnézném az adóbevallását is.

2015. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Hogyan fűtik, hogy vezetik be az áramot, hol vannak a vizesblokkok szerelvényei?
2015. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
+telek, alapozás, nyílászárók, eresz, tetőburkolat, belső burkolatok, szaniterek, bekötések, csövek, vezetékek, stb.
2015. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

A hirdetés valós, viszont egy kicsit félreérthető!

Az olvasok többsége a ház alapterületére gondol, viszont a hirdetés a falak, tetők nm-ére vonatkozik!


100nm 1 000 000-ért, ez nem tartalmazza a kivitelezés, szerelvények, bekötések, festés, stb. árát! (Ezt egy 2 perces telefonbeszélgetésben is elmondják neked, ha felhívod őket)


Marketingnem viszont tökéletes :)

2015. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem csak a panel ára lehet 1 milla.
2015. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
A ház árát nem úgy számolják, hogy csak a "téglát" számítod az árba bele. A táblák ára lehet, hogy tényleg 1MFt egy 100nm ház esetében, de a többi faanyag (pl tetőre), maga a tető (akár cserép akár más), az alapozás, a burkolások, a térelválasztás, az épületgépészet szintén tovább eszik a milliókat. Ja, és munkadíj...
2015. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Valahogy én is így gondoltam, hogy csak ezek az elemek, lapok nm-re kerülnek ennyibe de a "közműsítés" plusz szigetelés, plusz zsindely, plusz szigetelés, burkolás, festék, ablakok és a többi, mind mind rájön erre az árra. De ha így is kiszámoljuk ha jól meg van csinálva, akkor jobban kijössz úgy ha van telked, mint ha vennél egy családi házat 10-15 millióért (nem Érdre gondoltam csak vidéken hasamra csaptam). Így ez kijöhet mondjuk 5-6 millióból se. Talán, nem tudom gondolom.
2015. jan. 4. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!