Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magassarkú cipőmből néha...

A magassarkú cipőmből néha kilépek, milyen megoldás lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha van rajtam harisnya, akkor néha kicsúszik a sarkam. Vettem sarokfogót, ami mit sem ér. Kisebb cipőt nem tudtam venni, mert az már nem jött fel a lábamra. Ha mezítláb veszem fel, nincs ilyen probléma, de azért illik harisnyát venni szoknyához, főleg télen. Nem hordom nap, mint nap, csak különleges alkalmakkor. Valaki tud esetleg valamilyen megoldást?

2015. jan. 28. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Így télen vehetsz a cipőbe zoknit is a hasisnyára, szerintem az segít.
2015. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vatta a cipő orrába, mindig bejön :)
2015. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Lehet venni ilyen zselés párnát amit a lábujj és párnácska alá kell beragasztani a cipőbe. Nkem bevált épp annyira tölti ki a cipőt, hogy elöl megfogja a lábad. 18N
2015. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vattával szoktam kitömni a cipő orránál.
2015. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válassz keresztpántos vagy bokapántos magassarkút. Én a többiből sem lépek ki, mégis ilyeneket hordok. Szerintem jól néznek ki a kis pántok, csatok a cipőn, meg nem kell attól félnem, hogy egy rossz lépéstől kimegy a bokám. :)
2015. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!