Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? Összejönne ez...

Ez lehetséges? Összejönne ez a terv?

Figyelt kérdés
Az egyik,hogy most ezen a nyáron elmennék rendszeresen úszni.Szerintetek egy nyár alatt lehet kocka hasam,vagy erős mellizmom? Amúgy fiú vagyok 14 éves.A második kérdésem ami ide kapcsolódik,hogy valaki leírná részletesen,hogy milyen étkezést vessek be az ellen,hogy hamar jó erőben legyek.Gondolok én a kocka hasra,vagy az erős mellizomra. (?)

2015. jan. 20. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az étrendet nem tudom... De egy nyár alatt elvileg meglehet csinálni, egy osztálytársam is úgy jött vissza szeptemberben, hogy tele volt izommal
2015. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor jó,mert pont ezért választottam az úszást,mert az mindent megmozgat.És akkor be is válik ezek szerint.Köszönöm. :)
2015. jan. 20. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!