Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a fülemmel?

Mit csináljak a fülemmel?

Figyelt kérdés

Szóval valami miatt kinőtt valami a fülbevalólyukamon (fül mögött szerencsére) nemtudom mi.. az orvos se tudta meg mondani pontosan,hogy mi ez a lényeg h leműtötték még dec. végén, két hétig volt benne varrat, aztán két hétig nem tehette bele fülcsit. aztán betettem1 fülbevalót (nem lógosat) és nagyon fájt, és ahányszor be akarok tenni reggel egy fülbevalót az vagy 10-15percig is eltarthat és fáj miközben akarom berakni a fülbevalót :S

pedig az orvos azt mondta h hordhatok benne u.úgy fülbevalókat, és h nemfog fájni mikor átszúrom stb.

mit tegyek? lyukasztassam át újra? vagy egy másik helyen? hagyjam beforrni?


előre is köszönöm a válaszokat


2010. febr. 9. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosabban mi volt a füled mögött? Nem egy ilyen kis göbb, pukli?
2010. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de igen valami olyasmi, csak nem tudták a nevét, elküldték szövettanra, de nem tudom h mivan az eredménnyel.. :\

de nekem ilyen nagy volt.. azt mondta a háziorvos h az ilyet ki szokták 'nyomni' de már télleg nagy volt és azt is mondta h ekkorát még nem látott.

2010. febr. 9. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!