Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy leborotválta...

Nagyon ciki, hogy leborotváltam a karomat?

Figyelt kérdés
Sötét szőr van rajta,hosszú,jól látszik és a suliban már többen megjegyezték.
2015. febr. 2. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak szívni fogsz vele, mert ahogy nő, még vastagabbnak és szúrósabbnak fog tűnni. Inkább epiláld vagy gyantázd!
2015. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig leszoktam vagy epilálom.
2015. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy szívás lesz vele,mert most már mindig kell,de nem baj,nekem jobb így.A lábamat is borotválom már évek óta.
2015. febr. 2. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem ciki, sőt. Az enyém is ilyen, és inkább leszedem, sokkal esztétikusabb és ápoltabb hatást kelt egy csupasz kar, mint egy szőrös... Vannak ismerőseim, akiknek világos pihék vannak a karjukon, azt mondjuk nem értem, minek szedik, de az már egyéni ízlés kérdése. Viszont javaslom, inkább válts át epilátorra vagy gyantára, nekem nem ritkult meg egyiktől sem, de tovább tart, és egyszerre kevesebb kezd el nőni:)
2015. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És amikor először leszedtétek,milyen volt a fogadtatás? Észrevették egyáltalán? Nekem mindig megjegyezték,hogy milyen szőrös,így most biztosan észre fogják venni.

Ugyanígy volt a lábammal is. Az osztályban én borotváltam először és mindenki észrevette.

2015. febr. 2. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!