Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire számít meleg dolognak...

Mennyire számít meleg dolognak, ha egy fiú szedi az összenövésben lévő szemöldökét?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 09:13
1 2
 1/12 manó1235 ***** válasza:
100%
Ha középen szeded ki ahol összenő az hol meleg? Én is kiszoktam szedni a barátomnak mert őt is zavarja meg engem is. Az a "meleg" ha nagyon vékonyra van szedve vagy ha szemöldök ceruzát használ az illető. :D
2015. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Formára ne szedje, de az összenövés és a nagyon kilógó szőrszálak kiszedésével semmi probléma nincs, sőt.
2015. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, de legyél óvatos nehogy túlszedd mert az hülyén néz ki
2015. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvi tévedésben leledzel!

Nem attól "meleg" valaki, ha szedi szemöldökét!

"Meleg" a nő, ha borotválja bajuszkáját?

2015. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy van,ahogy előttem írták. Melegnek lenni egész mást jelent! Amúgy sincs a homlokodra írva,hogy szeded a szemöldököd. Én már évek óta szedem és senki,még a barátnőm sem tudja és nem is érdekel ez senkit!
2015. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jó, csak eléggé nőies dolognak gondoltam, de örülök, hogy nem egyedül vagyok ezzel
2015. febr. 3. 10:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Nekem brutalis szemöldököm van,olyan vastag mint egy selyemhernyo,en is szedetem mert hülyen nezne ki..

2015. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, attól, hogy próbálsz normálisan kinézni még nem leszel meleg.
2015. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semennyire. Vannak olyan melegek is, akik nem sokat foglalkoznak a külsejükkel. Ha a melegeket képviselő sztereotípiára gondolsz, akkor a szemöldökszedés még simán belefér.
2015. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Meleg az, ha fiúkat dugsz fenékbe.


Az összenőtt szemöldök kiszedése nem az.

2015. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!