Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hányas lábméret számít pont...

Hányas lábméret számít pont jónak? 40-es az soknak számít (lánynak)?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat,és lécci,minnél többen írjatok(am.,de csak normálisak).)
2008. aug. 22. 08:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
40-es lábméret nagyon is jó egy lányhoz.Nekem is 39-40között van.Én soha nem tartottam fontosnak a lábméretet.Mondjuk hamár 45-ös lenne az már gáz,mert nagyon ritka lábméreted lenne. :) Szerintem neked sem kell ezzel foglalkoznod.
2008. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Csak engem zavar,mert,ha pl.az anyukám haragszik rám v.miért,akkor mindig elkezdi csúfolni a nagy lábam:DD
2008. aug. 22. 09:08
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
nekem 39, és ezt nagynak találom. Magasságomhoz képest nagy lábam van, 164 cm vagyok. Bár nem tudom hogy mi alapján lesz kicsi vagy nagy a lába valakinek...:)
2008. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Nekem általában 40-es a lábam. Azért általában, mert erre a méretre baromi nehezen találok cipőt (elsősorban elegánsabb cipőkre kell ezt érteni, megfizethető áron). Bemegyek az üzletbe, és a legtöbb helyen az a válasz, hogy a női cipők csak 39-ig vannak. Ha van véletlenül 40-es, az sem jó, mert elszámozzák. Amikor ezt közlöm az eladóval, akkor jön a válasz, hogy nagyobb méret nem létezik (ez persze hülyeség, ugyanúgy mint az, hogy nincs feles számozás). Én egy megyeszékhelyen (Zalaegerszegen) lakom, ami viszonylag normális kínálatot feltételezne, de nem. Utoljára 50 kilométerre mentem, hogy legyen egy cipőm.

A legújabb az, hogy az edzőcipők is csak 39-ig vannak, úgyhogy most már meg sem próbálok nőknek gyártott edzőcipőt keresni, megyek egyenesen a férfi részleghez. Érdekes, hogy itt általában a 42-es méret jó.


Amúgy meg senki sem tehet a lábméretéről, faragni nem lehet belőle (sajnos), úgyhogy bele kell törődnünk, hogy selejtesek vagyunk. Irigylem azt, aki a 37-es, 38-as lábával bemegy és válogat! Én meg örülök, ha van egy pár, ami jó. Na mindegy, ez van. Egyébként elég sok nőnek van 40-es lába, mert az a méret mindig hamar elfogy. Amíg tudsz magadnak cipőt venni, addig egyáltalán nem nagy.

2008. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Én 165 cm magas vagyok a lábam 38-as,de érdekes,mert vannak olyan típusú cipők,amiben a 39-es kell.Sokszor vannak olyan jó cipők,csak abból 36-37-es méretűek,mert a nagyobb éppen elfogyott,na akkor bosszant kicsit,de amúgy engem sohasem foglalkoztat a lábméret különösebben.Változtatni ugysem lehet már rajta.
2008. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem 35 és 40 között van az átlag a lányoknál. De amúgy meg tök mindegy, mert változtatni ezen úgysem tudsz.
2008. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
szerintem a legtöbb lánynak 38-41 körüli... én 175 cm vagyok, és néhány boltban a 39-es is nagy, néhányban meg 41 a jó... szóval összevissza számozzák amúgy is.
2008. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Unokatestvérem lánya 13 éves, 163 centi és 40-es a lába. Ő ezt soknak találja, mert nagyon nehéz a korához illő cipőt vásárolni (például ünnepekre nem mehet a szokásos 'tini magassarkúban', hanem 'felnőttes' cipőt kell venni. És ha belegondolunk, még mindig nő a lába. :) De őt nem zavarja nagyon, elfogadja magát olyannak amilyen. Nekem spec. 37-38-as lábam van, attól függ, hogy hol vásárolok. :)
2008. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
"PONT jonak" semmi nem szamit, mert nincs ilyen sehol kicentizve. Mindenesetre nem irod, milyen magas vagy, egy 150 centis lanynak nem szamit "pont jonak" a 40-es, mint ahogy egy 190 centisnek sem. Szerintem 168-180 kozott harmonikus egy lanynak a 40-es, ertelemszeruen alatta kisebb, folotte nagyobb "dukal". De ha megsem, az se tragedia, Angelina Jolie 173 centi, es 42-es laba van!! Csunyanak azert megse neveznenk. De a meretnel joval lenyegesebb, hogy szep, gondozott legyen, sokkal tobb pasi bukik am a formas noi labfejre, mint hinned! Es nem a meret szokott az elsodleges lenni, hanem az apoltsag. Gondozott kormok, sarok ne legyen repedezett stb.
2008. aug. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem mindegy, nekem nő léttemre 54-es lábam van és nem zavar. Igaz elég magas 170 cm vagyok hozá
2008. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!