Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kövér lány...

Szerintetek egy kövér lány hogy lehet szép?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha szép a kisugárzása, és nem préseli be magát a ruhába, hogy mindenütt hurkák látszanak, hanem olyat vesz fel, amiben előnyösebb az alakja.
2015. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Az arca simán lehet szép, de számomra testileg nem vonzó. Ha látom, hogy tesz érte, hogy fogyjon (egészséges életmód, mozgás), akkor azért nem esélytelen nálam.
2015. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha lefogy.
2015. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Nálam sajnos a kövér lányoknak nincs esélye. Nekem nem jön be sehogy, mivel az is egy fajta igénytelenség.

Persze megcsinálhatja a haját meg magára nyomhat egy csomó sminket (ez napi 30-50 perc), de akkor miért nem képes mozogni és normálisan étkezni.

Számomra sehogy nem lehet szép aki kövér.

2015. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, mennyire kövér.
2015. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
83%
Belső szépségel! :)(Én lány vagyok csak tudom!!!!!)
2015. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Mit értünk kövér alatt?


Csak mert ma már teljesen eltolódott a fogalom... A többség szerint aki nem anorexoid, az már kövér.


A valóban túlsúlyos lányok szerintem akkor szépek, ha a kisugárzásuk pozitív, és tudják, mi áll jól nekik. Sajnos kevesen vannak.

2015. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Nálam egy tényleg kövér (nem csak picit molett) lány max 5/10 lehet külsőre, legyen akármilyen jó kisugárzása, vagy szép arca. Tudom, sokan betegség miatt kell túlsúllyal élniük, őket sajnálom is, de ettől még nem lesznek vonzóak számomra.


Nálam ezen a képen 15-30%-ig ideális, akár 10/10-es is lehet bármelyik. 35% még lehet vonzó külsőre, afelett személy szerint számomra már nem:

[link]


Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy én is elég vékony vagyok.


20/f

2015. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát én itt szerintem a 35%os kategória vagyok :)
2015. febr. 3. 16:05
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az még pont belefér nálam. :) Nekem erről a képről talán a 30%-os tetszik a legjobban azok közül amiket felsoroltam. Ha van kedved akkor sportolhatnál többet, ha viszont jól érzed magad a bőrödben és ez látszik is rajtad, akkor ezzel a testtel is nagyon vonzó lehetsz. A kisugárzás nagyon sokat számít, persze egy szép arc sem árt mellé :)


20/f

2015. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!