Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kövér lány...

Szerintetek egy kövér lány hogy lehet szép?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 15:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Egy 35%-os lazán le tud fogyni 25-30-ra és le se tudja vakarni magáról a pasikat.
2015. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha lefogy.
2015. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
19%
Aki kövér fogyjon le...
2015. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem egy olyan nőt ismerek, akit láttam már ducin is, láttam már soványan is, és igen, ducin sokkal de sokkal szebb volt. Boldogabb, színesebb, vidámabb és magabiztosabb.
2015. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szépség összetett fogalom. Nálam mondjuk a kövérség alapból kizárja a szépséget, de mondjuk simán lehet gyönyörű arca, egészséges, szép bőre, csinos ruhái, jó ízléssel összeválogatva stb. Ezek persze nem változtatnak a tényen, hogy az alakja már távol áll a (nekem) szép, egészséges női alaktól és teljesen el van hízva. Viszont lehetnek vékony nők is ocsmányok, rusnya arccal, előnytelen, közönséges ruhákkal, így tehát az alak sem tesz önmagában széppé.

All in all, szerintem az a legjobb, ha van egy egészséges összhang, jó a teste és a feje is rendben van, tehát nincsenek szélsőségek.

2015. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha elfogadja magát olyannak, amilyen. és magasról tesz mások véleményére. :D
2015. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!