Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lógós mell ellen segít pár...

Lógós mell ellen segít pár torna gyakorlat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

NEM.

A mell zsírszövetböl áll nagyrészt, izom nincs benne, kötöszövet tartja, ezek közül egyikre sem hat a torna, csak a mell alatt a bordákon fekvö mellizmokra.

Azok erösítésével viszont esetleg a mérete tünik nagyobbnak, de a tartása semmi esetre sem lesz jobb töle.

2015. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem segít olyan mértékben mint a plasztika, csak egy kicsit jobb "tartása" lesz az izmok edzettsége végett. Csodát ne várj tőle, de persze attól is függ, h mekkorák a melleid. Ha mondjuk A, B kosarat hordasz, akkor jelentősen segíthet, de C-től felfelé nem igazán, pl. nekem az F-es melleimen nem igazán látszik a jó pár éves edzés, mert lehúzza a súly őket. Bár viszonyítási alapom nincs.
2015. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom ,hogy nem lesz tökéletes :) b-kosarasat hordok. Egyébként lehet ,hogy azért lett lógósabb a mellem mert mst meghíztam egy picit? És ha leadom ,akkor nem lesz annyira lógós? Köszi a válaszokat :)
2015. febr. 4. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora és mennyire lóg. Egy közepes méretű és közepes mértékben lógó mellet a mellizom erősítésével (kondigépek) helyre lehet hozni.
2015. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) az előtt nem lógott volna mielőtt meghíztam volna egy pici.
2015. febr. 4. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, a hízás során zsírt szedsz fel és a mell zsírból áll, így az miatt nem lóghat. De ha nekiállsz tornázni, akkor viselj mindig sportmelltartót! Egy nő számára, akár kicsi a melle, akár nagy, ez a legfontosabb ruhadarab a sportoláshoz.
2015. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

még ha nincs is megnyúlva a kötőszövet,a torna akkor sem segít.

diétázni kell ezen áll vagy bukik az egész és ezt lehet kiegészíteni edzéssel ami még plusz kalóriákat éget el a diéta mellett.

2015. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!