Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni gyakorlat sörhas ellen?

Otthoni gyakorlat sörhas ellen?

Figyelt kérdés

Szóval az utóbbi időben elég sok volt a gyorskaja, meg nem is mozogtam sokat, szóval felszedtem valamennyit. A genetika miatt főleg hasra, és sörhasam lett. Sajnos nincs sok időm , ezért otthona kellene egy-két gyakorlat.

16/F



2014. okt. 28. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs fogyasztó gyakorlat, pláne nem helyileg. Nincs helyi zsírégetés. Nem lehet irányítani a zsírleadás helyét. Szálkásító diéta kell és aerob edzések is, pl kocogás, bicaj,stb és majd lemegy hasról is.
2014. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy 16 éves gyereknek, ugyan miért nincs sok ideje... Komolyan 1 órát kéne rászánni kocogásra, aerob mozgásra, de neked nincs időd. Kapcsold ki a telefonodat, lépj ki a facebookból és irány kocogni. Ja, és ne zabálj össze minden szart.
2014. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nincs időm, meg segítenem is kell a szüleimnek is,tanulás stb..
2014. okt. 28. 13:30
 4/12 Csiß ***** válasza:
Én naponta 8 órát dolgozom,4 órát ingázom és mégis jut naponta egy óra aerobra / súlyzós edzésre..Ezek után még leülök kicsit a gép elé és kockulok.Neked iskolás létedre nem akad egy szabad órád? Ne csináld már..Van ott idő csak akarni kell.
2014. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

16évesen nincs időd? Na ne már. Gondolom rengeteget ülsz a gép előtt, és azért.

Tanulás, mi? Zh előtt is tudtam annyi időt szakítani, hogy tudjak edzeni, pedig van, amikor az nehezebb mint az érettségi :) Szóval ez egy kifogás max. Meg amúgy is, ha fogyni akarsz, olyan egyértelmű, hogy kevesebbet eszel, és többet mozogsz. De áh..ha annyira akarnál, már rég lefogytál volna.

2014. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Átgondolom:


Legyen rossz helyzetben a srác, utazzon 1,5-2 órát suliba :D

Felkel reggel 5:50-kor, 8-ra beér a suliba. Bent van délután 2-ig, fél háromig. Hazaér 5-re. Tanul 7-ig. Mutteréknak segít este tízig? :D:D:D Mit? 3 óra alatt az egész házat, sőt a szomszédét is kitudnám takarítani, nem igaz, hogy nincs napi (tudod mit? nem is kell egy órát!), 30-45 perced mozogni... Te egyszerűen nem akarsz.

2014. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem durva, hogy most tulsulyos lennék vagy ilyesmi 63kg vagyok 20%-os testzsírral...csak zavaró egy kicsit, de egyébként hétvégente fizikai munkát is szoktam csinálni
2014. okt. 28. 13:49
 8/12 A kérdező kommentje:
A házat ujitjuk fel
2014. okt. 28. 13:51
 9/12 kovpet ***** válasza:
Figyelj a kajára és szobabicajozz. A te korodban ennyi elég lesz.
2014. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak rátudsz szánni heti 2x1 vagy 3x1 órát.
2014. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!