Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ékszereket szeretsz...

Milyen ékszereket szeretsz férfiakon, menyire befolyásol téged külső esetén, ha az adott férfi ízléstelen darabokat hord?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 23:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

pl ilyen bejön?


[link]

2015. febr. 7. 23:13
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

A képen lévő nagyon nem tetszik, ennyi ékszer egy nőn is taszító, karácsonyfa hatású.

Rapper-fux ne legyen, rózsafüzér ne legyen (maximum ha vallás miatt hordja nem pedig menőzésből). Lehet rajta nyaklánc, karkötő, gyűrű, akár mindhárom, de ne legyen hivalkodó egyik sem.

A fülbevaló egyáltalán nem tetszik a férfiakon.

Mennyire befolyásol? Miben kéne befolyásolnia? Ha konkrétan velem beszél face to face, akkor magamban elkönyvelem, hogy "úristen, hogy lehet ilyet hordani", de ha csak úgy az utcán elmegy mellettem, akkor fel sem tűnik, az utcán elvagyok a saját gondolataimmal, gondjaimmal, nem nézem az embereket.

A divatból hordott vallási jelképeket viszont maximálisan elítélem.

2015. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
"face to face"
2015. febr. 7. 23:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Testvérem ízlését szeretem. Neki van egy vastag ezüstnyaklánca (ízléses nem ilyen rapperes fux), meg sok szép órája. Ünnepeken felveszi néha a nagypapámtól ráhagyott pecsétgyűrűt. Nem kell sok ékszer. Fülbevaló ne legyen, pearcing nem kell, nyaklánc lehet karkötő nem feltétlen inkább óra. Óramániás vagyok :)
2015. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Általában ellene vagyok, olvastam is hogy karácsonyfa stb készültem lélekben hogy valami cigányos lesz a képen, ehhez képest ez pont bejön (kivéve a gyűrűt, az fura). De még jobban tetszene ugyanennyi bőrből.
2015. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szeretem az ékszereket férfiakon. Óra még elmegy, esetleg bőrkarkötő, de ennyi. Amit felraktál képet, az kifejezetten undorító, taszítana, ha egy pasin ilyet látnék.
2015. febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Amugy mindig érdekelt, hogy mi abban a taszító, ha egy férfin ékszer van...


Esetleg nőnek gondoljátok végette? Vagy?


A középkorban is gyakori volt az ékszerek viselése férfiak körében

2015. febr. 8. 01:55
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: nem minden ékszer taszító, de ez a sok fux, amit felraktál, az. Szerintem speciel nőkön is gáz, ízléstelen.
2015. febr. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kép nekem se tetszik túl sok.

Egyszerűen sok, magamon is túl sok lenne.

Jobb szeretem a keveset hisz az néha "több".

Egy egy finomabb, elegánsabb ékszer híve vagyok, például férfiakon bőrkarkötő vagy karóra ilyesmi de ez a sok ékszer taszító hatást kelt.


19L

2015. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A visszafogott darabokat kedvelem, sőt kifejezetten tetszik férfiakon az ékszer. De tényleg csak akkor, ha nem feltűnő. Ami a képen van az külön-külön még elmenne a vastag lánc kivételével. Lányokon és nőkön se tetszik amúgy, ha karácsonyfának öltözik. Pl. amiket a tinilányok hordanak hatalmas bizsu nyaklánc és fülbevaló, azoktól a hideg is kiráz.
2015. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!