Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak a tök átlagos...

Hogyan csináljak a tök átlagos külsömből vonzó cuki csajt?

Figyelt kérdés
Unom azt hogyha rolam van szo akor tök átlagnak mondanak mig sok korombeli lány csak mert cuki külseje van a pasik bármire képesek érte én is cuki csaj akarok lenni de hogyan válhatnék olyanná?

2015. febr. 7. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

smink

magassarkú

divatos ruhák

2015. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az hogy valaki cuki az vele jár. Nem hiszem hogy valakiből csak úgy lehet cuki csaj. pl aki 180 magas arra ritkábban mondják hogy cuki mint egy 160-as csajra.

Függ az arcodtól, szemedtől stb.

Jó csaj pedig akkor lehetsz ha valamilyen szinten igényes vagy.

Tudod hogy mennyi smink kell és hova

Olyan ruhákban jársz amik szépek és jól is állnak

Kedves vagy (a flegma nők ritkán cukik)

2015. febr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rám is sokszor azt mondják, de nem tudom miből áll össze, szerintem se megtanulható, az ember úgy születik , alakul a személyisége időközben és viselkedik, hogy az cuki .De mindenkinek mást jelent a cuki, te gondolom arra gondolsz aki azért nem csak mosolyogni tud de kis butuska, hanem van mögötte ész is nem?

Mert sok fiú cukinak hívja az ilyen butácska lányokat is, akik irtó kedvesek meg minden de ennyi, ez már megtanulható, de nincs sok értelme.

Ha az első kategóriába akarsz tartozni, ahhoz kell szerintem ész, hogy ne csak a hajadban levő masnid miatt légy az. Ne öltözz kirívóan se és ne légy flegma, harsány stb.

Ez elég összetett dolog:)


19L

2015. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
170cm magasan és 54kg-an világos barna válig érő hajjal is lehet valaki cuki vagy tul magasnak számitok?
2015. febr. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!