Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek baj ha egy lány...

Fiúk! Nektek baj ha egy lány nagyon alacsony (alig 150cm) és nagyon sovány (nincs 40kg)?

Figyelt kérdés

Zavar ha egy lányon nincs annyi "fognivaló"? :/ És elég alacsony?:/


Előre is köszönöm a válaszokat!:)

(Örülnék ha kort is írnátok.:) )



#alacsony #soványság #(Szerelem-szex)
2015. febr. 12. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nincs mit rajtad fogni?

Feleslegre gondolsz vagy popsi, cici, comb?

2015. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs 40 kiló, akkor nyilván nincs se feneke, se melle. Az én barátnőm 148 centihez 47 kiló, nincs "anorexiás" kinézete, de fognivaló sincs rajta. :D Egyébként ez a fiúkat abszolút nem szokta zavarni, sőt.
2015. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van cicim, combom, popsim. Azért nem vagyok egy elől deszka hátul léc.:D De sokszor izélnek h pl a bordám, lapockám picit kiáll. A medence csontom egy kicsit jobban.:D
2015. febr. 12. 19:48
 4/16 anonim ***** válasza:

Képet esetleg tudnál mutatni? Alakodról esetleg valami hasonlót belinkelni vagy bármi?

Számokból nem igazán lehet ezt megmondani.

18/F

2015. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kb mint Kendall Jenner csak a medencecsontom jobban látszik.:) (meg egy induripindurit a bordám) csak én ugye nem vagyok magas hanem törpe.:D
2015. febr. 12. 20:03
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor így nézel ki?

[link]

2015. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az alkatom, csak egy picit nagyobb a mellem... Es sovanyabb az arcom. Meg persze en nem vagyok ilyen szep.:D
2015. febr. 12. 20:10
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát cicire nekem kevésnek tűnik ez a modell.

Ha neked ilyen alkatod van nagyobb cicikkel akkor elégedett lehetsz vele.

2015. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tul sovany? :/
2015. febr. 12. 20:19
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha zavar, akkor kezd el egy picit sportolni. Inkább ilyen aerobik szerűséget, ne fuss.

Egyébként szerintem nem ha van mellé cici és popsi. Ha nagyon deszka+léc kombó vagy akkor sovány, de azt mondtad te rendelkezel mind a kettővel szóval:)

2015. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!