Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alig volt eddig barátom, most...

Alig volt eddig barátom, most van egy "komolyabb" kapcsolatom! Ez azért lehet mert ennyire csúnya vagyok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves 8.-os lány vagyok.....nem mintha ennyi évesen mindenkinek kéne egy pasi,nem is úgy gondolom,meg hogy ennyi évesen mennyire lehet komoly egy kapcsolat...csak eltűnődtem azon hogy ez azért van e hogy semmi komoly kapcsolatom eddig nem volt mert ennyire csúnya lennék?! Nem vagyok szép....alacsony vagyok,krumpli orrom van,csontváz vagyok,seggem nincs,csúnya a hajam...nem vagyok tökéletes...sőt.....és mindig elgondolkozom hogy miért van velem a mostani párom ?! Attól félek hogy azért fog elhagyni egy nap mert fel kel és megnézi egy képemet és rájön,hogy fújj én ezzel jártam eddig?! :( Szóval ez lenne a dilemmám...a kinézetem :(

2015. jan. 10. 23:14
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lennék én :(

2015. jan. 10. 23:20
 2/10 anonim válasza:
Nekem az első kapcsolatom 16 évesen volt. A 14 szerintem még picit korai is. Nem mindenki érett rá. Mondjuk ez személy függő. Ha így érzed hogy nem vagy szép akkor járj picit kondizni például vagy valami sportra és alakod akkor szuper lesz. Alacsony vagy erről nem tehetsz sok fiú szereti ha a lány alacsony. Úgyhogy ez nem lehet hátrány. Amúgy én is az vagyok :) A hajadat ha ápolod rendesen nem lehet csúnya. Persze fésülködni is kell :D de ezt szerintem nem kell leírni. Ha a barátod igazán szeret akkor nem a külsődért hanem a belsődért. Mert az a fontos. Lehet például egy srác nagyon helyes modell de a lelke lehet nagyon bunkó paraszt és kihasználhat. Nem a külső a lényeg hanem a belső. Szerintem nem a külsőd alapján szeretett beléd hanem a személyiséged miatt.
2015. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a tartalom jelenleg nem érhető el

A keresett oldal nem jeleníthető meg. Az okok a következők lehetnek: az oldal ideiglenesen nem érhető el, megtekintése nem engedélyezett, vagy a hivatkozás hibás/már nem létezik.

De amúgy csak 14 éves vagy! Minek komoly kapcsolat ennyi idősen?

2015. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Jah és a képet nem nyitja meg valami miatt...
2015. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Selena Gomez - My dilemma-jat hallgasd meg! Joo szam!

Deee amugy rossz a link..:/.

2015. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rossz link :/
2015. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Látom egyesek szeme felcsillant, amikor meglátta a kép linkét. :D Talán a kérdésre kéne válaszolni. :D Szerintem az előttem szóló csaj jókat írt.
2015. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hat akkor valtoztass ha nem szereted magad.

Ilyen fiatalon nemi sport es jo kaja seperc jó alakot csinal,ahhoz felvehetsh csinosabb ruhakat,a hajadat vagathatod mas stilusra..

Egyebkent igy is sikeresebb vagy mint a legtobb csaj. Ismerek 1-2 csinos,okosat is akiknek igy 20 fele kozeledve se volt normalis kapcsolatuk.

2015. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14 évesen felesleges ilyen dolgokon tépelődnöd. A többi tinip*csa fiúról fiúra jár, neked nem kell ezt utánozni, sem irigynek lenni rájuk.


14 vagy, 20 éves korodig nagyon sokat fogsz változni! Én ismerek olyan csajt, aki tiniként szépnek tartották, szolizott volt, meg agyon sminkelte mindig magát, most 25 évesen úgy néz ki, mint valami 40 éves lecsúszott nő. A szoli mellett cigizett is, rendesen tönkrement a bőre.


Amúgy ha nem tetszel magadnak, akkor tegyél ellene. Pl ha csontkollekciónak tartod magad és nincs feneked, akkor kezdj el enni rendesen és sportolj, mert ha van rajtad egy kis izom, akkor az formát is ad neked. Csúnya a hajad? És ez miben nyilvánul meg? Keress fel egy jó fodrászt vágjon neked egy előnyös formát, és beszéljétek meg hogyan ápold a hajad mind külsőleg, mind belsőleg (milyen vitaminokra van szükséged).

A krumpli orrod, lehet, hogy nem is az, ügyes sminkelési technikával finomíthatsz rajta.

Az hogy alacsony vagy... hát azon nem igazán lehet segíteni, de valószínű még növésben vagy. Én 14 évesen 150 centi voltam, majd 20 éves koromra 170 lettem. Nem mondom hogy kezdj el magassarkút, meg platformcipőket hordani, mert hosszútávon nem egészséges, de az alacsony termeted kitűnően ellensúlyozhatod kellő határozottsággal, talpraesettséggel.


A barátod azért van veled, mert valamit meglátott benned és nem csak a külsődet nézte, hanem a belsődet is. De ki tudja, 14 évesen még ne akard életed párját megtalálni.

2015. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Alig volt eddig barátom"...

14 évesen mit akarsz, komolyan?

2015. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!