Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csinaltatnal piercinget ugy...

Csinaltatnal piercinget ugy hogy a parod nem akarja?

Figyelt kérdés

2 eve szeretnek orrpiercinget,de a mostani parom (8 honapja) nem akarja,nagyon nem tetszik neki se a tetovalas se a piercing..en viszont tenyleg nagyon szeretnem megcsinaltani,de nyilvan neki is szeretnek tetszeni... Szerintetek?

20/l


2015. febr. 14. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

2 dolog üti egymást.

Ha akarod csináltasd meg, ha a párodnak akarsz tetszeni akkor ne.

A pc szerintem nem sok mindenkinek áll jól főleg az orr meg az ajak.

2015. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szeretnem megcsinaltatni mert nagyon nagyon tetszik es regi vagyam,de ettol fuggetlenul a paromnak is akarok tetszeni...tudom hogy uti egymast,csak azt nem hogy mit csinaljak:D

Vettem mar "kamu pct" es tetszett magamon :)

(De nem hordanam utcara,eleg gaz lenne :))

2015. febr. 14. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak le beszélni róla mert nekem sem tetszik az orr pc.

Úgyis az lesz amit te szeretnél.

Párod nem akarja, te viszont igen. Akarsz neki tetszeni, de neked tetszik a pc, neki nem.

Majd eldöntöd hogy mit szeretnél:)

2015. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csináltattam. a mellkasomba. nem akarta. engem meg rohadtul nem tud érdekelni a véleménye. mert ez az én testem, ott szúratom és varratom szét ahol akarom. :D
2015. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A te dolgod, nem másnak kell megfelelned. A párod pedig el kell hogy fogadja ha szeret. Egy piercing nem nagy dolog, bármikor ki lehet venni, szóval nem is értem mi baja vele.
2015. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagy dolog egy piercing. Nem a hajadat akarod leborotválni. A Te tested, szerintem azt csinálsz vele, amit Te akarsz.
2015. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akarnám, akkor csináltatnék. Nekem is tetszenek az ilyen dolgok, de bizonytalan vagyok, nem biztos, hogy magamon is tetszenének. A barátomnak meg abszolút nem jönnek be, így amíg vele vagyok, addig biztos nem csináltatok. De ez csak befolyásoló tényező, nem döntő. Ha én biztos lennék magamban, akkor csináltatnék, akkor is ha neki nem jön be.
2015. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! En biztos voltam magamban es megcsinaltattam. Nem tetszik neki,de majd megszokja. :)
2015. febr. 18. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!