Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltatnál titokba piercinge...

Csináltatnál titokba piercinget? Mernéd? :D

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyám elutazott külföldre mire hazajött volt a szemöldökömbe, azt mondta 1 hétig, hogy hülye vagyok de ennyi volt, mondjuk 3 hét után magamtól szedtem ki mert idegesített.
2010. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam titokban, hogy amíg a konyhában voltak, megcsináltam magamnak az orromba, másik nap meg az ajkamba.

Aztán kimentem a konyhába, apukám meg nézte, hogy mi van nekem az orromban:) Meg a fülemet is titokban szúrtam át. De ez régen volt, már nem vagyok ilyen bolond.

23/L

2010. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
nem csináltatnék mert nem tetszik:)
2010. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
A meréssel nincs gond, de akkor se kellene, ha engedik:) erről ennyit, az átszúrkálás nem az én világom.
2010. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem csináltatnék, nem tetszik.

De ha akarnék, és anyáék nem engednék, akkor igen:D Elég lázadó típus vagyok.

2010. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
igen:)
2010. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
anyám elment a pasijával 3napra, mire hazajött lett még1 ajakpc-m. :D lesz*rja XD
2010. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már csináltattam:)Szval mertem...Anyám dolgozott,én pedig bementem a pc-hez,és csináltattam többet a fülembeXDMikor észrevette,csak mosolygott mert számított rá,mivel sokszor mondtam hogy úgyis lesz:D
2010. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltatnék,mer nekem nem teccik,de ha teccene se csináltatnék titokba,úgyis kiszedetnék akár saját kezükkel tépnék ki a bőrömből,hát ez nekem nem hiányozna.De azért fura,hogy a legtöbb ember simán meg meri/merné tenni engedély nélkül,úgy látszik,csak nekem vannak ilyen szigorú szüleim.
2010. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
55%
én eleinte magamnak szúrkodtam a fülembe ugyh most van 9 fülbevalólyukam, tragusom és helixem. nem szóltak rá tul sokmindent de nem lelkesedtek érte, de tudják h ugyse tudnak megakadályozni semmiben. :D a köldökpc-m pedig napra pontosan egy évig észre sem vették. következő a nyelvembe lesz.
2010. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!