Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A melltartó csalás?

A melltartó csalás?

Figyelt kérdés
Úgy értem a normál, vékony szivacsos/szivacs nélküli de mindenképpen merevítős melltartó. A push up szerintem sem korrekt. De a sima? Mert igazából az is tartást ad - pl. melltartó nélkül nem igazán van dekoltázsom, de ha melltartót viselek, akkor van. Szerintetek csalás?

2015. febr. 14. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csalás, cicifix nélkül mindenkinek máshogy áll a melle, nekem kicsit "szétáll" nélküle.

De gondolj bele, ennyi erővel a pasiknak is csalás a fecske vagy a boxer, mert máshogy áll a péniszük akkor is, ha körbe van burkolva textillel, meg akkor is, ha csak úgy meztelenül vannak, nem?

2015. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs pushup,akkor szerintem minden oké ;)
2015. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csalás, a ruha is, a cipő is, a smink is, a frizura is, a szőrtelenítés is, meg szinte minden. Na és?
2015. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bicikli is csalás!
2015. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nem vennénk melltartót, "ribis" lenne, hogy átüt a bimbó, ráadásul nekem pl. nagyon kényelmetlen, mikor melltartó nélkül "ugrál" össze-vissza, szóval inkább "csalok", nem érdekel. :D
2015. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!