Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik parfüm lenne a legjobb?

Melyik parfüm lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, elvont, harsány dolgokat kerülő, de azért dekoratív huszonéves nőnek milyen parfümöket ajánlanátok? Konkrét márka és típus érdekelne. Tehát ilyen "végzet asszonya" meg "csábítás istennője" jellegű parfümök kizárva.


Tudom, furcsa ilyet neten kérdezni, hiszen parfümöt úgy kell választani, hogy meg kell szagolgatni őket. De ahhoz túl sokat kéne kipróbálni és felére nem is emlékeznék, szóval egy támpontot szeretnék, amin elindulhatok :)


Eddig a Mexx Waterlove tetszett a leginkább, de ezt már nem gyártják, szóval aki ismer ehhez hasonló illatot, az megoszthatná velem :)


Köszönöm



2015. febr. 15. 09:13
 1/4 anonim válasza:
playboy play it sexy;)
2015. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt kicsit pacsulinak tartom, de azért köszi :)
2015. febr. 15. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Adhatnál még pár támpontot az ajánláshoz. Pl szereted a gyümölcsös, virágos, púderes, aquás, fás, zöld, vaníliás, édes illatokat? Van-e olyan összetevő amit különösen szeretsz, pl rózsa, vanília, barack, pacsuli, zöld jegyek stb? vagy amit utálsz?


Az én személyes favoritjaim a gyümölcsös-virágos kategóriában tavaszra:

Dior - Miss Dior Edt - üde, lágy, virágos, rózsás, tavaszias, fújás után fél órával gyümölcsössé, picit édessé válik - nőies, friss és elegáns

Salvatore Ferragamo - Signorina Eleganza - tökéletes gyümölcs-virág kombináció, ami nem púderes, hanem enyhén krémessé válik, de végig üde marad - stílusos és nőies

Marc Jacobs - Daisy Eau so Fresh - kívánságlistámon ez a köetkező beszerzés, mert sajnos ez még csak mintában van meg - grapefruit, málna, rózsa, ibolya - ártatlanul, tisztán nőies, vidám, nyárváró illat, hibátlan


de ugye ízlések és pofonok :)

2015. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

próbáld ki ezt a tesztet. én kitöltöttem, és olyan illatokat dobott ki, amiket szeretek és használok. : D

[link]

2015. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!