Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés? 12/L

Intim szőrtelenítés? 12/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom, hogy hogyan kè

éne megoldanom ezt, mert a hónaljammal már járok kozmetikushoz, hogy gyantázza (anyuval), szóal borotvát nem kérhetek, mert mondaná,hogy akkor kozmetikus,mert azt hinné, hogy a hónaljamra kell. De gyakran járunk úszni és félek, hogy... értitek. Mit tegyek??? 12/L



2015. febr. 16. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérsz zsebpénzt. Elmész boltba veszel borotvát vagy amit akarsz és ennyi.
2015. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 12 éves lány vagyok! Én borotválni szoktam és szerintem simán megkérheted anyudat hogy vegyen neked mert úszásnál elég kellemetlen ha kilátszik! Én a lábamat és a hónaljamat is borotválom mert sajnos sötét a szőröm! Szóval kérdd meg hogy vegyen egyet! Szerintem ilyen kis rózsaszínt mert ha hetente jártok leszeded az előző nap és akkor már csak egy hét múlva kell megint! :)
2015. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
500-700 forintért is lehet venni egy komplett borotva pakkot. Igaz nem márkás de a célnak jó.
2015. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a hónaljad szőrtelenítésébe ilyen simán belement Anyukád, akkor nem hiszem, hogy ne beszélhetnéd meg vele ezt is. "Anyu, kilátszik a szőröm oldalt a fürdőruhából, kínosan érzem magam. Megigazíthatná legközelebb a kozmetikus a bikinivonalam is?"
2015. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem szívesen mennék ezzel kozmetikushoz, de borotvát venni meg ciki...
2015. febr. 16. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki borotvát venni? Ja, 12 éves vagy, gyerekesen gondolkodsz... de nem, nem ciki egyáltalán.

Mondjuk csak a bikinivonalat kell leszedni, simán ollóval is le lehet vágni.

2015. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért 12 évesen szerintem ne nyúkálj ollóval a nemi szerved környékére.


Borotvát nem ciki venni, de kozmetikushoz se ciki ezzel odaállni. Nem véletlen szerepel a bikinivonal a szolgáltatások közt. Veszel egy keskenyebb fazonú bugyit, vagy felveszed a füdőruhát, és ahhoz igazítja a kozmetikus, nem is kell pucérra vetkőzni feltétlen.


Ha ennyire cikinek érzed, akkor nekem gyanús, hogy az egészet akarod leszedni... Nemcsak a combhajlatnál kilógó részt.

2015. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!