Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Milyen gyakran...

Lányok/nők! Milyen gyakran szőrtelenítitek a lábatokat ilyenkor télen?

Figyelt kérdés
Légyszi, írjátok oda a korotokat is, és hogy egyedülálló/kapcsolatban/házas/egyéb :)

2015. febr. 9. 10:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én ilyenkor feleslegesnek tartom.. csak akkor ha szükséges. pl wellnessbe és termálba.. ha szoknyát veszek fel vhova, amugy heti egyszer. 19L a barátommal élek.
2015. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Oszinten, hetente, ket hetente borotvaval. 37 eves vagyok es hazas, de cikinek tartom, tobbszor kellene a ferjem miatt is, meg amugy is talan, de baromira lusta vagyok hozza...
2015. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
havonta epilálom télen-nyáron. 39/N - házas
2015. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Pár naponta epilálom, mert sportolni járok és nem lenne sztétikus a szőr.

42/L

2015. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hetente epilálom, és a párommal élek.

20/L

2015. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

én sűrűn mert nem szeretem ha már bök :S persze van olyan amikor nincs kedvem és akkor heti egyszer, de inkább legyen sima.

22/L kapcsolatban

2015. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Most biztosan leszólnak,de én ilyenkor egyáltalán nem szőrtelenítem.16L.
2015. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Minden héten, vagy kéthetente szőrtelenítek akkor is, ha senki sem látja, nekem így kényelmes, így érzem jól magam.

Hónom alját úgy is kell, mert rendszeresen járok edzeni.

Lábamat is szoktam, mert sokszor hordok harisnyát, és ha nem olyan vastag, lehet, hogy átlátszana.

Meg azért is szeretem gyakran, mert így sose nő ki egyszerre az összes, és csak kevés van, amit egyszerűbb és gyorsabb leszedni, mint pl. 1-2 hónap után a sokat.

2015. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Télen, ha nincs olyan alkalom, ahol látszana (harisnya+szoknya, sport esemény, orvosi vizsgálat, stb), akkor 2 hetente. Nyáron 2-3 naponta.

23 éves vagyok és házas. :)

2015. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Epilálom a lábam, de sajnos így is hetente kell, mert egyes szőrszálak más ütemben nőnek. Nem szeretem, amikor nő a szőr, amikor meg már hosszú, attól falra mászok.

A hónaljamat télen-nyáron naponta, utálom amikor egy kicsit is borostás.

A puncimat hetente egyszer, amikor a barátommal találkozok. Csupaszon szeretem, de hajlamos kisebesedni, ezért ritkábban szőrtelenítem, nyáron kétnaponta.

2015. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!